• 0
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1397
  • Dodano: 2020-01-26 / 18:48
  • Komentarzy: 0

Setki Opolan pojawiło się na "Festiwalu Warsztatów"

 
 
Setki Opolan pojawiło się na "Festiwalu Warsztatów"

(Fot. Dżacheć)

W dniach 24-26 stycznia po raz pierwszy w Opolu odbył się "Weekend rozwoju osobistego". Kilkudziesięciu gości z całej Polski poprowadziło warsztaty praktyczne, rozwojowe i relaksacyjne dla mężczyzn, kobiet i dzieci.

Łącznie w czterech pomieszczeniach opolskiej Talentowni odbyło się 50 warsztatów o różnej tematyce. - Mieliśmy bardzo dużo zajęć do wyboru. Wszystko po to, by móc przyjrzeć się sobie, spróbować czegoś nowego i rozwinąć się w czymś, co jest dla nas ważne. Mieszkańcy mogli przyjrzeć się też problemom, które ich trapią - powiedział Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

W ciągu trzech dni w "Festiwalu Warsztatów" uczestniczyły setki mieszkańców całej Opolszczyzny. - Będziemy zastanawiać się nad tym, aby impreza nabrała charakteru cyklicznego, bo bardzo ważne jest, aby rozwój następował w małych krokach. Opole jest jeszcze miastem, które nie do końca jest kojarzone z takimi wydarzeniami i myślę, że dzięki inicjatywie ten wizerunek będzie się powoli zmieniał - dodał Koziol.

Organizatorzy zdradzili, że największą popularnością cieszył się warsztat z budowania poczucia własnej wartości, podczas którego poruszono temat pewności i komunikacji ze sobą. Uczestnicy zajęć poprowadzonych przez trenera biznesu - Katarzynę Rudzką, dowiedzieli się między innymi w jaki sposób ich przekonania przekładają się na poszczególne decyzje.

W trakcie festiwalu nie zabrakło zajęć z tańca dla dzieci, medytacji, networkingu czy nawet budowania wizerunku na portalach społecznościowych.

Patronat 24opole
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".