• 0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 1337
  • Dodano: 2020-01-23 / 18:00
  • Komentarzy: 0

Ruszyły zgłoszenia do Rock-Time 2020

 
 
Ruszyły zgłoszenia do Rock-Time 2020
Do 22 lutego chętne zespoły mogą wysyłać zgłoszenia na tegoroczną 16 edycję Amatorskiego Przeglądu Zespołów Studenckich Rock-Time. Wydarzenie promuje młode i obiecujące kapele oraz daje szansę na wybicie się na rynku muzycznym.


Organizatorami przedsięwzięcia są: Studenckie Studio Radiowe Emiter, NCPP, Ragtime, we współpracujący z Samorządem Studenckim Politechniki Opolskiej i Kołoem Studenckim "Żubr".

Spośród nadesłanych zgłoszeń w internetowym głosowaniu zostanie wyłoniony jeden zespół, a pozostałe pięć wybierze ekipa Radia Emiter. Wytypowana szóstka zagra 18 marca b.r. na kultowej opolskiej scenie Narodowego Centrum Piosenki Polskiej i powalczy o nagrodę główną - nagranie singla w profesjonalnym studiu nagraniowym.
Maksymalna wartość nagrody wynosi 2000 złotych. Nagrodą organizatorów jest występ na Piastonaliach 2020 w Opolu. Zwycięzcę wyłoni profesjonalne jury, którego skład podamy już wkrótce.

Jeśli jesteś zdeterminowanym, pełnym pasji muzykiem i chciałbyś zagrać w Stolicy Polskiej Piosenki, nie czekaj i już teraz zgłoś swój zespół pod linkiem: rocktime.radioemiter.pl
Patronat 24opole
reklama
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".