• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1519
  • Dodano: 2020-01-03 / 10:09
  • Komentarzy: 0

Cztery specjalistyczne samochody świadczą usługi transportowe dla niepełnosprawnych

 
 
Cztery specjalistyczne samochody świadczą usługi transportowe dla niepełnosprawnych

(Fot. UM Opole )

Samochody przystosowane są do przewozu osób niepełnosprawnych, w tym na wózkach inwalidzkich. Osoby niepełnosprawne korzystające z usługi dowożone są do pracy, na rehabilitację, uczelnię, do centrum handlowych, restauracji lub też na spotkanie ze znajomymi.


Zmienił się wykonawca usługi transportu specjalistycznego dla osób niepełnosprawnych w Opolu. W związku z tym publikujemy komunikat miasta w tym zakresie. - Od 1 stycznia 2020 r. ulega zmianie numer telefonu oraz adres e-mail, pod którym będzie można zamawiać usługę transportu specjalistycznego dla osób niepełnosprawnych - mieszkańców miasta Opola mających trudności w poruszaniu się - poinformowały władze miasta Opola.

Zamówienia usług transportowych należy dokonywać telefonicznie wyłącznie pod numerem telefonu: 669 994 347 lub pocztą elektroniczną: zamawiamtransport@o2.pl od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 12.00. Jeśli natomiast transport potrzebny jest na dni ustawowo wolne od pracy oraz na dni następujące po dniach ustawowo wolnych od pracy należy zamówić go w ostatnim poprzedzającym dniu roboczym, na takich samych zasadach jak w dni robocze.

Są osoby, które potrzebują takiego transportu codziennie (przejazd w celu leczenia, rehabilitacji, pracy i edukacji,
korzystania z systemu wsparcia w samodzielnej egzystencji, udziału w systematycznych zajęciach sportowych). W przypadku usług transportowych dotyczących kursów stałych, należy zgłosić się w terminie od 1 do 10 dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc świadczenia usługi.

Umowa na transport osób niepełnosprawnych została przez miasto Opole podpisana na 2 lata (od 1 stycznia 2020 r. do 31 grudnia 2021 r.) z firmą GM CONSULTING - Marcin Groszek.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".