• 0
 
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 815
  • Dodano: 2019-11-21 / 11:08
  • Komentarzy: 0

Energetyk Poznań przerwał dobrą passę UNI Opole

 
 
 Energetyk Poznań przerwał dobrą passę UNI Opole

(Fot. Archiwum)

W kolejnym boju o pierwszoligowe punkty siatkarki z Opola przegrały z drużyną Enea Energetyk Poznań. W twardym pojedynku nasza drużyna uległa w tie breaku.

Wilczyce w tym sezonie spotkały się już z rywalkami, kiedy to w drugim tygodniu września w ramach przygotowań do ligowych zmagań w Opolu zorganizowano Turniej 60-lecia Studium Wychowania Fizycznego i Sportu Uniwersytetu Opolskiego. Wtedy, na drugim miejscu uplasowała się ekipa z Poznania, która w tie-breaku ograła Opolanki.

W zmaganiach o ligowe punkty przed meczem w Stegu Arenie oba zespoły miały na koncie po 17 punktów, ale poznanianki w tabeli znajdowały się o jedno oczko wyżej. Duże nadzieje na rewanż Opolanki dostarczyły kibicom po pierwszym secie, w którym ograły Poznań 25:16. Kolejną partię z takim samym wynikiem, ale na swoją korzyść rozstrzygnęła drużyna gości. Trzeci set znów należał do UNI Opole (16:25), a czwarty z kolei do Energetyka (18:25). O tym, kto zabierze dwa punkty zdecydował tie break, po którym po wyrównanej walce to drużyna gości schodziła z parkietu jako zwycięzca meczu (13:15).

W 11 rundzie siatkarki UNI Opole spotkają się z 7R SOLNA Wieliczka. Mecz zaplanowano na 23 listopada i odbędzie się na wyjeździe. Początek spotkania o godzinie 18.00.

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia