• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1736
  • Dodano: 2019-11-07 / 15:25
  • Komentarzy: 1

Zaatakował 67-latkę bo zabrakło mu na alkohol

 
 
Zaatakował 67-latkę bo zabrakło mu na alkohol

(KMP Opole)

Policjanci z Komisariatu I Policji w Opolu zatrzymali 34-latka, który zaatakował na przystanku starszą kobietę. Mężczyzna groził 67-latce i żądał od niej pieniędzy. W ręce funkcjonariuszy wpadł na "gorącym" uczynku, już w kilka minut po wezwaniu. Okazało się, że mieszkaniec Ślaska był nietrzeźwy, w swoim organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Usłyszał już zarzut usiłowania rozboju. Jak sam przyznał, zaatakował kobietę, bo zabrakło mu pieniędzy na alkohol.

29 października funkcjonariusze z Komisariatu I Policji w Opolu zostali powiadomieni, że na jednym z przystanków w mieście młody mężczyzna miał szarpać za włosy i kopać starszą kobietę. Napastnik miał żądać pieniędzy i grozić pozbawieniem życia. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres.

Dzięki szybkiej reakcji świadka, który zawiadomił służby, policjanci zdążyli na czas. Mundurowi obezwładnili 34-latka, który stawał się coraz bardziej agresywny wobec 67-letniej kobiety. Mieszkaniec Śląska trafił do policyjnej izby zatrzymań. Jak się okazało, był nietrzeźwy - miał ponad 2 promile alkoholu.

Następnego dnia usłyszał zarzut usiłowania rozboju, do którego się przyznał. Jak tłumaczył, pieniądze potrzebował na alkohol. Decyzją prokuratora, wobec 34-latka zastosowano zakaz zbliżania się do pokrzywdzonej, dozór policyjny i zakaz opuszczania kraju. Teraz za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat więzienia.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-11-08 07:42:20 [217.173.195.*] id:1584471  
wojtasoks: Napisał postów [2655], status [Szycha] Reputacja
Dres wyklęty.

Nick:
Treść: