• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1143
  • Dodano: 2019-10-25 / 16:50
  • Komentarzy: 0

Szymon Hołownia gościem spotkania podsumowującego Ogólnopolski Tydzień Kariery w Opolu

 
 
Szymon Hołownia gościem spotkania podsumowującego Ogólnopolski Tydzień Kariery w Opolu
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Warsztaty, szkolenia i konsultacje zawodowe oraz spotkania ze znanymi osobistościami były elementem kończącego się dziś Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Gościem specjalnym Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery był Szymon Hołownia.


Tydzień Kariery (OTK) jest akcją o zasięgu ogólnokrajowym zainicjowaną przez Stowarzyszenie Doradców Szkolnych i Zawodowych RP. Jej celem jest propagowanie świadomych wyborów edukacyjnych oraz zachęcenie do planowania kariery zawodowej.

"Pasja, Profesja, Powołanie" było hasłem przewodnim tegorocznego wydarzenia, które uroczyście zostało dziś podsumowane i zakończone przez znanego dziennikarza, publicystę oraz pisarza - Szymona Hołownię. W dzisiejszym zakończeniu wzięli udział uczniowie szkół ponadgimnazjalnych i wszyscy chętni, którzy podczas trwania OTK zapisali się na uroczyste zakończenie.

- Młodzież potrzebuje dziś takiego przekazu. Było i poważnie i zabawnie, po godzinie z tak świetną osobistością jaką jest pan Szymon Hołownia zyskałam trochę cennych uwag i inne spojrzenie na niektóre sprawy, jak na przykład na...marudzenie - wymienia jedna z uczestniczek dzisiejszego podsumowania.

Wydarzenia w ramach OTK są skierowane do osób młodych, które stoją przed poważnymi decyzjami dotyczącymi swojej przyszłości zawodowej, a także do wszystkich, którzy pragną przyjrzeć się swoim dotychczasowym dokonaniom zawodowym czy edukacyjnym i ponownie wybrać właściwą dla siebie ścieżkę zawodową. Wśród tegorocznych partnerów znalazły się opolskie uczelnie wyższe, urzędy pracy i policja.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".