• 0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 920
  • Dodano: 2019-10-25 / 12:41
  • Komentarzy: 0

Warsztaty, prelekcje i atrakcje dla najmłodszych na Ogólnopolskich Targach Turystyki Rodzinnej

 
 
Warsztaty, prelekcje i atrakcje dla najmłodszych na Ogólnopolskich Targach Turystyki Rodzinnej
W najbliższy weekend 26-27 października W Centrum Wystawienniczo-Kongresowym odbędą się Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej. W programie prelekcje, warsztaty, otwarte spotkania oraz atrakcje dla najmłodszych.


- Tym wydarzeniem wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rodzin, w zakresie wyjazdów i podróży rodzinnych, aby je umożliwić, usprawnić, żeby nie wiązały się ze stresem, aby mogły skorzystać z wiedzy i doświadczenia praktyków. - mówi Maria Ciołeszyńska, organizatorka Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej.- Na targach będzie bardzo dużo prelekcji, od lekarzy różnych specjalności po osoby, które wiążą chusty. Na koniec podejmiemy się próby pobicia rekordu Polski w najdłuższym pociągu jadącym w rytm piosenki "Jedzie pociąg z daleka" - zachęca inicjatorka Ogólnopolskich Targów Turystyki Rodzinnej.

W programie także konkursy z nagrodami, praktyczne kursy i szkolenia, porady np. kiedy pierwszy raz pójść z dzieckiem do dentysty, jak zrobić makijaż w 5 minut, bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne i psychologiczne. W strefie wewnętrznej ponadto kurs pierwszej pomocy, symulatory dachowania, samobadanie piersi, wyrabianie Karty Rodziny (miejskiej, wojewódzkiej i krajowej) oraz karty EKUZ i bezpieczne miasteczko. W stefie zewnętrznej będzie możliwość oddania krwi i przebadania piersi.

Strefy targowe:
strefa TURYSTYKI
• strefa ZDROWIA
• strefa MAMY
• strefa TATY
• strefa FOTO

Wejściówka na Ogólnopolskie Targi Turystyki Rodzinnej kosztuje symboliczne 5 zł dla całej Rodziny. Cały dochód zostanie przekazany na konto fundacji Siepomaga.pl. na poczet pokrycia kosztów leczenia, walczącej o życie mamy z naszego województwa. Sylwia Roczniak potrzebuje blisko 300 tys. zł do walki z rakiem.

Podczas targów będzie zbiórka żywności, ubrań i wszelkich rzeczy gospodarstwa domowego dla Caritas Polska, artykułów chemicznych i kosmetyków pielęgnacyjnych dla Domu Matki i Dziecka w Opolu oraz karmy dla zwierząt, kocy i zabawek dla TOZ Opole.
Patronat 24opole
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".