• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 779
  • Dodano: 2019-10-23 / 15:20
  • Komentarzy: 3

Paweł Kampa chce odbudować lewicę w mieście. "Mam na to pomysł i wiem jak to zrobić"

 
 
Paweł Kampa chce odbudować lewicę w mieście. "Mam na to pomysł i wiem jak to zrobić"

(Fot. Archiwum)

Sojusz Lewicy Demokratycznej zgodnie z obietnicami złożonymi przed wyborami bierze się do pracy na Opolszczyźnie. We wtorek na wniosek organizacji miejskiej SLD w Opolu, Rada Wojewódzka połączyła struktury miejskie i powiatowe SLD w Opolu w jedną organizację, powołując pełnomocnika organizacji w osobie Pawła Kampy


- Organizacja miejska SLD w Opolu oparta była dotychczas na doświadczonych działaczach, którzy widzieli od dłuższego czasu konieczność nowego otwarcia na nowych ludzi, a to możliwe tylko poprzez przekazanie sterów nowemu, młodszemu pokoleniu. Taka zmiana oczekiwana była w samej organizacji już od lat, ale częstotliwość różnych wyborów nie dawała dotychczas szans na głębokie zmiany. Teraz przyszedł czas na odnowienie, na przygotowanie się i budowanie pozycji przez 4 lata, do następnych wyborów - mówi Paweł Kampa.

Ta zmiana ma więc być nie tylko odnowieniem personalnym, ale także dostosowaniem się do rzeczywistości w mieście. - Żeby być blisko mieszkańców, trzeba mieście przedstawicieli w dzielnicach i osiedlach. Oni mają tworzyć Radę Miejską SLD, przekazywać sprawy, które należy w mieście rozwiązywać, mają być osobami, do których mieszkańcy mogą dotrzeć z problemami w swoim sąsiedztwie przy okazji zakupów, spacerów, lokalnych imprez. Z drugiej strony mają aktywnie działać na swoim terenie i wychodzić z inicjatywami na rzecz mieszkańców, w czym struktura miejska będzie ich znacznie wspomagała organizacyjnie i logistycznie. To nie będą anonimowi działacze partii w terenie, to będą promowani przez nas liderzy - w ten sposób przygotujemy nowych ludzi do odpowiedzialnych funkcji za 4 lata - słyszymy.

- Mam na to pomysł i wiem jak to zrobić. Zwracam się więc do osób chętnych spróbowania swoich sił w działaniu, by włączyli się w odbudowę lewicy w mieście - mówi Paweł Kampa. Chętni mogą zgłaszać się mailowo: opolskie@sld.org.pl, lub bezpośrednio w biurze przy ulicy Krakowskiej 51.

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-24 07:50:49 [217.173.195.*] id:1583807  
wojtasoks: Napisał postów [3040], status [VIP] Reputacja
Różnorodność jak najbardzoiej wskazana. Nie trzeba się z nimi zgadzać, ale dobrze mieć kilka alternatyw.

Nick:
Treść:
2019-10-24 01:03:04 [5.173.41.*] id:1583805  
tippmann: Napisał postów [5520], status [VIP] Reputacja
kolejny bob budowniczy😀😀😀

Nick:
Treść:
2019-10-23 17:50:48 [188.123.205.*] id:1583788  
ombre: Napisał postów [17647], status [VIP] Reputacja
Zostanie drugim Poganem?

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia