• 0
 
  • Autor: Arleta_K
  • Wyświetleń: 1304
  • Dodano: 2019-10-01 / 15:38
  • Komentarzy: 1

Będzie sesja nadzwyczajna w sprawie kondycji opolskich szpitali?

 
 
 Będzie sesja nadzwyczajna w sprawie kondycji opolskich szpitali?

(Fot. Arleta)

Poseł na Sejm Rzeczpospolitej Polskiej, Tomasz Kostuś wezwał dziś przedstawicieli lokalnych władz, samorządów, szpitali do rozmów w sprawie stanu bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Opolszczyzny. Oficjalne pismo złożone przez posła jest reakcją na ostatnie doniesienia medialne dotyczące wypowiedzi polityków PiS.

Polityk proponuje, aby sesja nadzwyczajna Sejmiku Województwa Opolskiego została zwołana w terminie 7 dni od daty złożenia tak, aby zająć się problemem jeszcze przed wyborami. Głównym tematem rozmów byłaby obecna sytuacja finansowa w opolskiej służbie zdrowia, ze szczególnym uwzględnieniem finansowania szpitali, kontraktowania zabiegów medycznych, funkcjonowania Szpitalnych Oddziałów Ratunkowych.

- Dość kłamstw, obłudy i nieprawdziwych informacji. Dość manipulowania opolską opinią publiczną - demonstrował pod Urzędem Marszałkowskim Województwa Opolskiego Kostuś.

W ocenie polityka w trybie pilnym do wspólnej debaty powinny zasiąść wszystkie osoby mające wpływ na stan bezpieczeństwa zdrowotnego mieszkańców Opolszczyzny, w tym władze, samorządowcy, przedstawicie Narodowego Funduszu Zdrowia, dyrektorzy szpitali, związkowcy oraz lekarze.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-10-01 16:02:01 [178.252.17.*] id:1582512  
PauloOp23: Napisał postów [3182], status [VIP] Reputacja
Jeśli chcecie wiedzieć jaka jest kondycja to ściągnąć graniaki,ubrać dres i iść na izbę przyjęć. Zobaczycie jak to jest faktycznie. Bo na stołkach tego się nie dowiecie. Każda dyrekcja będzie tuszowała to że mają w du...e pacjentów

Nick:
Treść: