• Autor: Aga_Ko
    • Wyświetleń: 1864
    • Dodano: 2019-09-30 / 08:41

Berland Komprachcice zwycięża z Górnikiem Polkowice

Po świetnym początku sezonu w wykonaniu Berlandu Komprachcice drużyna zagrała kolejny dobry mecz przed własną publicznością wygrywając z Górnikiem Polkowice 7:5. Obie ekipy zafundowały kibicom świetne widowisko do ostatnich sekund gry.

Początek meczu rozgrywał się w zdecydowanej większości pod bramką gości, ale to zawodnik Górnika Polkowice, Marcel Wolan po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wykorzystał okazję zdobywając pierwszą bramkę w 8 minucie meczu dla drużyny gości. Zaledwie dwie minuty później bramkę wyrównującą strzelił Mateusz Suchodolski.

13 minuta była decydującym momentem pierwszej połowy spotkania. Bramkarz Górnika Polkowice musiał zejść z boiska po drugiej żółtej kartce, tę okazję wykorzystał Michał Bienias trafiając z rzutu karnego. W 16 minucie spotkania drużyna z Komprachcic powiększyła przewagę nad gośćmi do 3:1, bramkę strzelił ponownie Suchodolski. Czwartego gola strzelił dla gospodarzy Stefan Karnatowski.

Druga połowa spotkania nie była już tak agresywna, jednak trzymała kibiców w dużym napięciu, którzy z niepokojem oglądali dwa kolejne gole wpadające do bramki Sergieja Burduja. Prowadzenie Berlandu w ostatnich minutach podwyższył Andrzej Sapa oraz Patrick Riemann. Ostatnie minuty spotkania drużyna gości postawiła na atak wycofując bramkarza. To jednak Patryk Kilian strzałem z własnego pola karnego, umieścił piłkę w bramce gości w ostatnich sekundach spotkania podwyższając wygraną Berlandu Komprachcice.

Po dwóch meczach Berland plasuje się na 3 miejscu w tabeli. Przed piłkarzami z Komprachcic jest Gredar Futsal Team Brzeg, na czele tabeli pozostaje Futsal Club 2016 Siemianowice Śląskie wszystkie trzy zespoły mają komplet punktów.