• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 978
  • Dodano: 2019-09-28 / 16:15
  • Komentarzy: 1

Premier Marek Belka poparł kandydaturę Piotra Woźniaka z Lewicy

 
 
Premier Marek Belka poparł kandydaturę Piotra Woźniaka z Lewicy
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Wizytujący dziś na Opolszczyźnie premier Marek Belka wyraził swoje poparcie dla kandydatury Piotra Woźniaka z list Lewicy do Sejmu w nadchodzących wyborach. "Sejm bez Lewicy jest kulawy".


Marek Belka, były prezes NBP, eurodeputowany SLD i były premier wizytował dziś na Opolszczyźnie. Na specjalnie zwołanej konferencji prasowej wyraził swoje poparcie dla kandydatury Piotra Woźniaka.

- To wielka przyjemność, ponieważ w związku z kampanią wyborczą są duże niedogodności, ale to wielka przyjemność odnawiać znajomość z wieloma miejscami w Polsce, a Opole jest taką perełką. Chcę wesprzeć w kampanii Piotra Woźniaka, człowieka "STĄD" jak sam się określa. To ważne nie tylko w pracy samorządowej ale też w zrozumieniu polityki tego miasta. Piotr Woźniak nie pozwoli rozdrapać tego województwa, a połączy komunikacyjnie z resztą Europy - mówił premier Marek Belka.

- Jestem zaszczycony i gwarantuję, że zrobimy wszystko by chociaż jeden mandat na Opolszczyźnie się pojawił, zrobimy wszystko by osiągnąć jak najlepszy wynik wyborczy - mówił Piotr Woźniak.

Według Belki kandydowanie całej Lewicy jest nadzieją na normalizację polskiej sceny politycznej, która jest kulawa. - Bez lewicy opiera się na jednej nodze. Nowe osoby z list Lewicy w Sejmie i Senacie będą elementem ożywczym naszego krajobrazu - mówił Belka i zachęcał przy okazji do wybrania się na wybory w październiku. Podkreślał, że będzie bardzo zadowolony, kiedy Lewica uzyska 17 procent głosów w wyborach, ale nie ukrywa, że liczy na 20 procent.

Zarówno Marek Belka jak i Piotr Woźniak zaznaczyli, że nie biorą pod uwagę koalicji z PiS w żadnym wypadku.

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-09-28 22:00:37 [178.43.105.*] id:1582387  
Bodziulla: Napisał postów [669], status [rozpisany/na] Reputacja
Za moich czasów ten promotor zabrał studentom zniżki, potem wprowadził podatek od oszczędności..co może teraz zrobić nowe pokolenie czym obarczyć lub czym obciążyć....Czytając jego książki sam zaprzecza sobie Swoim postępowaniem.

Nick:
Treść: