• 0
  • Wyświetleń: 1456
  • Dodano: 2019-08-12 / 08:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Chcesz pracować w branży medycznej? Zdobądź kwalifikacje w TEB Edukacja w Opolu!

 
 
Chcesz pracować w branży medycznej? Zdobądź kwalifikacje w TEB Edukacja w Opolu!

Czy można uzyskać dobry zawód, prestiż i stabilizację finansową w krótkim czasie? Tak, ale najpierw trzeba zdobyć odpowiednie kwalifikacje. Pomocna w tym będzie Szkoła Medyczna TEB Edukacja w Opolu - oferująca najbardziej pożądane na lokalnym rynku pracy kierunki kształcenia.

Co roku Szkoła Medyczna TEB Edukacja w Opolu wypuszcza na rynek pracy swoich absolwentów, którzy zasilają szeregi pracowników firm medycznych. Na jakie kierunki jest obecnie największe zapotrzebowanie?Technik farmaceutyczny w 2,5 roku

Liczba aptek ogólnodostępnych, szpitalnych oraz zakładowych nieustannie wzrasta. Rośnie również liczba aptek prowadząca sprzedaż wysyłkową. Biorąc pod uwagę zapotrzebowanie rynku pracy na tę profesję, Szkoła Medyczna TEB Edukacja w Opolu przywróciła do swojej oferty kierunek Technik farmaceutyczny. Kształcąc się w tym zawodzie, zdobędziesz wiedzę z zakresu produkcji, analizy oraz kontroli leków. Nauczysz się obrotu środkami farmaceutycznymi, artykułami sanitarnymi i sprzętem medycznym. W czasie trwania kształcenia będziesz uczyć się na wyspecjalizowanym oprogramowaniu KS-AOW firmy KAMSOFT, które jest dedykowane sektorowi medycyny i farmacji. Jako absolwent będziesz potrafił wydawać lekarstwa recepturowe i bezrecepturowe oraz posiadać umiejętności właściwej obsługi klienta. W czasie trwania kształcenia poznasz specyfikę pracy w aptece, w zakładzie produkcji leków, a także w hurtowni farmaceutycznej.

Technik dentystyczny z technologią CAD/CAM w 2,5 roku

To profesja, która cieszy się nieustannym zapotrzebowaniem. Jeżeli jesteś dokładny, cierpliwy, staranny i masz zdolności manualne - to kierunek dla Ciebie. Kształcąc się na kierunku Technik dentystyczny, uzyskasz umiejętności z zakresu projektowania konstrukcji protetycznych, sporządzania gipsowych modeli diagnostycznych oraz roboczych szczęk i żuchw, a także wzorników zgryzowych. Nauczysz się wykonywać m.in. korony zębowe, protezy, aparaty ortodontyczne oraz naprawiać uzupełnienia protetyczne i aparaty ortodontyczne. Tylko w Szkołach medycznych TEB Edukacja podczas zajęć poznasz nowoczesną, cyfrową technologię wykonywania prac dentystycznych CAD/CAM, która stanowi przyszłość w branży stomatologicznej. Jako absolwent będziesz mógł podjąć pracę w gabinetach i przychodniach stomatologicznych oraz w poradniach ortodontycznych i protetycznych.

Rejestratorka/Sekretarka medyczna w 1 rok

Zapotrzebowanie na rejestratorki medyczne jest coraz większe. Dzieje się tak za sprawą wzrostu liczby ośrodków medycznych, prywatnych gabinetów lekarskich i specjalistycznych klinik. Podejmując naukę w Szkole medycznej TEB Edukacja, nauczysz się umawiania oraz kierowania pacjentów do odpowiednich lekarzy i placówek. Dowiesz się, jak prowadzić dokumentację medyczną, przyjmować preparaty do badań oraz wydawać wyniki. Nabędziesz wiedzę z zakresu sporządzania sprawozdań statystycznych i finansowych, gromadzenia i archiwizacji dokumentacji oraz udzielania informacji o świadczonych usługach medycznych. Poznasz zasady wystawiania faktur, przyjmowania płatności oraz współpracy z lekarzami i pielęgniarkami.

Szkoła Medyczna TEB Edukacja w Opolu kształci również na wielu innych kierunkach, praktycznie i solidnie przygotowując swoich słuchaczy do uzyskania uprawnień do wykonywania wybranego zawodu. Jako słuchacz Szkoły Medycznej, będziesz uczyć się przez praktykę w profesjonalnie wyposażonych pracowniach. Jest to niezwykle istotne w kształceniu zawodów medycznych, co przekłada się na łatwe podjęcie pracy w branży medycznej oraz na sukces zawodowy.

Więcej informacji:

Szkoła Medyczna TEB Edukacja w Opolu

ul. Reymonta 16
45-066 Opole
Godziny otwarcia:
poniedziałek, wtorek, czwartek - 8:00-18:00
środa, piątek - 8:00-16:00
sobota - 9:00-13:00
tel: 77 446 15 00
e-mail: opole@teb.pl
www.teb.pl/oferta-edukacyjna/szkoly-medyczne/oferta/opole,23,0

https://www.facebook.com/TEBOpole/
https://www.instagram.com/teb_edukacja_opole/


Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".