• 0
 
  • Wyświetleń: 1398
  • Dodano: 2019-05-30 / 09:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Dzień Dziecka z LEGO® Star Wars™

 
 
Dzień Dziecka z LEGO® Star Wars™
Zapowiada się Dzień Dziecka nie z tej ziemi! CH Karolinka zaprasza na kosmiczną przygodę z LEGO® Star Wars™ w dniach 31 maja - 1 czerwca. Niech moc dobrej zabawy będzie z Wami!


Kto z nas nie czuje sentymentu do czasów dzieciństwa? Niemal w każdym drzemie wewnętrzne dziecko, dlatego tak chętnie wracamy myślami do okresu beztroskiej młodości. Centrum Handlowe Karolinka postanowiło uczcić tegoroczny Dzień Dziecka, zapraszając Was do niezapomnianej wizyty w świecie Gwiezdnych Wojen i klocków LEGO®.

Przygotowano wiele kosmicznych atrakcji! Każdy kto odwiedzi centrum będzie mógł zmierzyć się z nie lada wyzwaniem, budując z klocków LEGO® imponującej wielkości figurę Mistrza Yodyoraz potężną flotę LEGO® Star Wars™! Wyjątkowe miasteczko ulokowane zostanie w centralnym punkcie galerii, w pobliżu kawiarni Kofeina. To właśnie tutaj najmłodsi znajdą mnóstwo klocków do budowy statków, pojazdów i różnych innych kosmicznych konstrukcji. Będą też konkursy i quizy z nagrodami, strefa foto oraz Strefa LEGO FRIENDS®.

Dzień Dziecka z LEGO® Star Wars™ odbędzie 31 maja i 1 czerwca w godzinach 9:00-21:00. Wszystkie atrakcje są darmowe!

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".