• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1032
  • Dodano: 2019-05-24 / 13:09
  • Komentarzy: 2

Partia Lewica Razem podsumowuje swoją kampanię wyborczą

 
 
Partia Lewica Razem podsumowuje swoją kampanię wyborczą

(Fot. Lewica Razem )

Na trzy dni przed wyborami do europarlamentu komitet Lewica Razem podsumował swoją kampanię wyborczą. Marcelina Zawisza i Jerzy Przystajko przypomnieli program komitetu i apelowali o "odwagę do głosowania zgodnie z poglądami".


Marcelina Zawisza i Jerzy Przystajko to liderzy listy dolnośląsko-opolskiej Lewicy Razem. W podsumowaniu swojej kampanii wyborczej do Europarlamentu przypomnieli swoje najważniejsze postulaty:

- Lewica Razem to wyższe płace, niższe czynsze i bezpłatne leki na receptę. W Parlamencie Europejskim chcemy stworzenia Europejskiego Funduszu Mieszkaniowego, dzięki któremu tak jak budowano do tej pory drogi, tak będziemy budować mieszkania dla wszystkich, których bardzo dziś brakuje - mówi Jerzy Przystajko.

Przystajko mówił również o konieczności wprowadzenia Europejskiej Płacy Minimalnej: - To realny mechanizm podnoszenia płac w takich krajach jak Polska i wyrównywania zarobków pomiędzy starą a nową Unią - słyszymy.

Marcelina Zawisza apelowała o to, by głosować zgodnie z własnym sumieniem: - Nie marnujmy swoich głosów na mniejsze zło, czas w końcu głosować na większe dobro. Głosujmy bez strachu na tych, których popieramy. Życzę wszystkim odwagi do skreślania kandydatów, którzy reprezentują nasze poglądy - podkreślała Marcelina Zawisza.

Politycy Lewicy Razem są na liście nr 5. Wybory do Parlamentu Europejskiego odbywają się w najbliższą niedzielę 26 maja.
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-05-26 21:23:36 [5.172.237.*] id:1576106  
muszka82: Napisała postów [368], status [pismak] Reputacja
Brawo PIS dziękuję panie Prezesie

Nick:
Treść:
Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
2019-05-27 07:57:16 [217.173.195.*] id:1576120  
wojtasoks: Napisał postów [2632], status [Szycha] Reputacja
Ten patriarchat......