• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3704
  • Dodano: 2019-05-14 / 08:29
  • Komentarzy: 0

Policjanci z Krapkowic poszukują zaginionego Józefa Łysoń

 
 
Policjanci z Krapkowic poszukują zaginionego Józefa Łysoń

(Fot. KPP Krapkowice)

Policjanci z Komend Powiatowej Policji w Krapkowicach prowadzą czynności w związku z zaginięciem 72-letniego Józefa Łysoń zamieszkałego w Krapkowicach na ulicy Limanowskiego.

O zaginięciu mężczyzny policjanci zostali powiadomieni około godziny 21 przez członków rodziny, którzy nie potrafili samodzielnie znaleźć Józefa Łysoń.

Jak ustalili funkcjonariusze z Krapkowic zaginiony dzisiaj około godz. 15:30 wyszedł z domu na spacer w stronę zakładów papierniczych. Zaginiony ostatni raz prawdopodobnie widziany był w rejonie ogrodów działkowych przy ulicy Kwiatowej.

Mężczyzna z zaburzeniami psychicznymi objawiającymi się zanikami pamięci i utratą orientacji terenie. W związku z podobnymi sytuacjami był znajdowany w różnych miejscach na terenie miasta i odwożony do domu przez przypadkowe osoby.

Wychodząc z domu zaginiony miał być ubrany w czarną ortalionową kurtkę, jensowe spodnie, czarne buty. Wzrost około 175 cm, szczupły, łysiejący.

Ktokolwiek zna miejsce pobytu zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krapkowicach tel. 774079723 lub z najbliższą jednostką Policji tel. 112


..::Aktualizacja 10:20::..

Poszukiwany odnaleziony. Poszukiwania zostały zakończone.
Policjanci dziękuję wszystkim, którzy zaangażowali się w pomoc przy nocnej i porannej akcji.

reklama
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".