• 0
 
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2288
  • Dodano: 2019-04-24 / 13:48
  • Komentarzy: 0

65-latek wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. 73-latka w szpitalu

 
 
65-latek wymusił pierwszeństwo i doprowadził do zderzenia. 73-latka w szpitalu
 <i>(Fot. Dżacheć)</i>

(Fot. Dżacheć)

Około godziny 9:30 doszło do wypadku z udziałem dwóch pojazdów osobowych na ulicy Sosnkowskiego. W wyniku zderzenia pojazdów ucierpiała 73-letnia kobieta.


Do zdarzenia doszło na wysokości wjazdu do hipermarketu przy ulicy Sosnkowskiego (w miejscu gdzie znajduje się skrzyżowanie świetlne).

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu służb ratunkowych wynika, że 65-letni mężczyzna, który kierował skodą octavią nie zastosował się do zasad ruchu drogowego i na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo na kierowanym przez 76-latka renault megane.

W renault podróżowała jeszcze 73-letnia pasażerka, która doznała obrażeń i została odwieziona do szpitala przez Zespół Ratownictwa Medycznego.

Jedna osoba została poszkodowana w wypadku, do którego doszło w środę rano na ul. Sosnkowskiego w Opolu, na wysokości centrum handlowego. Skoda octavia zderzyła się tam z renault megane. Do szpitala odwieziono 73-letnią pasażerkę ranault.

Od wyników badań poszkodowanej zależeć będzie, czy zdarzenie zakwalifikowane zostanie jako kolizja czy może wypadek drogowy.

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".