• 0
 
  • Autor: Dagmara
  • Wyświetleń: 20668
  • Dodano: 2019-03-13 / 22:22
  • Komentarzy: 3

"Wiosenne inspiracje" czyli jak przegnać zimę za pomocą lokówki, lakieru i odrobiny fantazji

 
 
W zespole Szkół Zawodowych im. Stanisława Staszica odbyła się XIV edycja międzynarodowego konkursu "Wiosenne Inspiracje. W tym roku tematem przewodnim było "Pożegnanie zimy". W konkursie udział wzięło 35 przyszłych stylistów fryzur z całej Polski oraz ze Słowacji i Ukrainy. W jury konkursu zasiadły osoby związane z branżą fryzjerską, kosmetyczną, a także z teatrem. Ocenie podlegała nie tylko fryzura, ale także makijaż i strój jako dopełnienie całości.

- Uczniowie są bardzo kreatywni i uzdolnieni, poprzez udział w konkursie mogą pokazać swoje umiejętności i możliwości właśnie we fryzurach- mówi Justyna Kowol, współorganizator konkursu. - Oceniana jest przede wszystkim czystość uczesania, pomysł i kreatywność. Fryzura oceniana jest najwyżej, reszta jest dodatkiem, makijażem i strojem można sobie podnieść bądź obniżyć punktację- dodaje.

- Jestem w jury konkursu kolejny rok z rzędu i uważam, że poziom z roku na rok jest coraz lepszy, bardzo poprawia się jakość makijażu. Konkurs jest bardzo fajny, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, cieszę się, że mamy przyjemność zasiąść w jury. - mówi Magdalena Gołębiowska, kosmetolog, nauczyciel zawodu technik usług kosmetycznych i właściciel 2 salonów kosmetycznych w Opolu.

- To, co mnie zaskoczyło dzisiaj w pracy fryzjerów to używanie produktów, kiedyś było ich używane więcej, dzisiaj te efekty są bardziej naturalne, to cieszy mnie bardzo. Najbardziej zwracam uwagę za zaangażowanie, na pomysł i na technikę. Takie konkursy są bardzo potrzebne dla młodzieży, uczą pokory, kreatywności i pomagają przy stresie, który towarzyszy w pracy fryzjera.- dodaje Daniel Gryszke, edukator marki L'Oréal Professionnel, absolwent szkoły, członek jury.

Nagrody otrzymali:
I miejsce Natalia Bogusz z Brzegu
II miejsce Martyna Wosiewicz- Gorzów
III miejsce Angelika Szymańska - Opole
IV miejsce Aurelia Bartetzko - Krapkowice
V miejsce Damian Lis- Brzeg
VI miejsce Michaela Kudjakova - Słowacja

Zdjęcie (2/44)

(Fot. Pav)

Patronat 24opole
reklama
.

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2019-03-16 18:46:27 [89.64.62.*] id:1571901  
kanclerz: Napisał postów [4889], status [VIP] Reputacja
Jest to już jakiś rodzaj sztuki,mnie się to bardzo podoba,widać zaangażowanie twórcze.Bardzo ciekawe,brawo uczniowie i nauczyciele zespołu szkół im.Staszica.

Nick:
Treść:
2019-03-14 18:33:54 [178.37.187.*] id:1571803  
fuksik: Napisał postów [712], status [rozpisany/na] Reputacja
Tam jest potrzebny Turbopsychiatryk.

Nick:
Treść:
2019-03-14 08:59:45 [91.212.223.*] id:1571783  
The Naturator: Napisał postów [1858], status [Szycha] Reputacja
Spore ryzyko pójść do takiego przyszłego stylisty.

Nick:
Treść: