• 14
 
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 3656
  • Dodano: 2018-09-28 / 11:33
  • Komentarzy: 0

Zlekceważył wyrok, ukrywał się, wczesnym rankiem zatrzymała go policja

 
 
Zlekceważył wyrok, ukrywał się, wczesnym rankiem zatrzymała go policja

(Fot. Archiwum)

Głubczyccy policjanci zatrzymali 20-letniego mieszkańca gminy Kietrz. Mężczyzna zlekceważył sądowy wyrok skazujący go na więzienie. Wpadł dzisiaj wczesnym rankiem.

20-letni mieszkaniec gminy Kietrz był poszukiwany - miał odbywać karę więzienia za przestępstwa popełnione w połowie 2016 roku. Wtedy to, mężczyzna ukradł samochód i urządził sobie rajd ulicami powiatu. Po kilku kilometrach rozbił się na poboczu. Okazało się, że był nietrzeźwy. W swoim organizmie miał ponad 1,5 promila alkoholu.

Został wówczas zatrzymany przez głubczyckich funkcjonariuszy ,a sąd skazał go na karę więzienia. 20-latek zlekceważył jednak wyrok i zaczął się ukrywać. Gdy miejscowi policjanci otrzymali informację, że mężczyzna unika kary a sąd wydał nakaz zatrzymania, rozpoczęli jego poszukiwanie. Mieszkaniec gminy Kietrz został zatrzymany 28 września, wczesnym rankiem, na jednej z ulic powiatu. Został już przewieziony do zakładu karnego, gdzie odbędzie zasądzoną przez wymiar sprawiedliwości karę.
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".