• 13
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 8917
  • Dodano: 2018-08-22 / 15:43
  • Komentarzy: 9

41-latek uprawiał konopie za domem

 
 
41-latek uprawiał konopie za domem

(KWP Opole)

Kryminalni z Ozimka zabezpieczyli blisko 100 krzewów konopi indyjskich oraz prawie pół kilograma marihuany. Policjanci narkotyki znaleźli na posesji jednego z mieszkańców gminy Chrząstowice. Okazało się, że 41- latek konopie uprawiał w przydomowym ogródku, a susz przechowywał w domu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Ozimku podejrzewali, że jeden z mieszkańców gminy Chrząstowice może mieć związek z przestępczością narkotykową. Kryminalni podjęli w tej sprawie działania operacyjne. Już po kilku dniach nie mieli wątpliwości co do tego, że mężczyzna na ogródku za domem uprawia konopie indyjskie. Szybko się jednak okazało, że może on mieć więcej na sumieniu.

12 sierpnia, podczas przeszukania posesji 41- latka, policjanci natrafili na nielegalną plantację konopi indyjskich, która znajdowała się kilka metrów za domem. Kryminalni zabezpieczyli na niej blisko 100 krzewów. Dodatkowo, w domu tego mężczyzny śledczy znaleźli znaleźli blisko pół kilograma gotowego już suszu roślinnego. Badanie narkotesterem pokazało, że jest to marihuana.

Policjanci zatrzymali mężczyznę i zabezpieczyli narkotyki. 41- latek usłyszał zarzut uprawy i posiadania znacznej ilości środków odurzających do których się przyznał. Teraz mieszkaniec podopolskiej gminy musi liczyć się z karą nawet do 10 lat więzienia.
reklama
.

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".