• 14
 
  • Wyświetleń: 3465
  • Dodano: 2018-08-01 / 08:15
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

10 urodziny Karolinki - wygraj samochód osobowy w wielkiej loterii

 
 
10 urodziny Karolinki - wygraj samochód osobowy w wielkiej loterii
Jak świętować to po mistrzowsku! Citroen C3, wycieczka do Paryża dla dwóch osób, 1000 zł do Leroy Merlin, zestawy francuskich kosmetyków oraz prawie 500 innych nagród - to wszystko można wygrać w Urodzinowej Karolinkowej Promocji Zakupów. Z okazji 10 urodzin centrum handlowe w szczególny sposób docenia wszystkich swoich klientów.

Francuski jubileusz
To już 10 lat odkąd na Opolszczyźnie powstało największe centrum handlowe - do dziś zresztą takim pozostaje. Karolinka przez cały sierpień świętuje swój okrągły jubileusz. Motywem przewodnim wielkiej fety jest Francja - to właśnie ten kraj stał się inspiracją dla nagród w wielkiej loterii urodzinowej. Citroen C3 Aircross, wycieczka do Paryża, zestawy kosmetyków warte 500 zł każdy, bony zakupowe - jak grać, żeby wygrać?

Graj o samochód
By zostać uczestnikiem loterii wystarczy w dniach od 1 sierpnia do 1 września 2018 roku, zrobić zakupy za minimum 50 zł w dowolnym sklepie CH Karolinka. Co ważne, minimalna wymagana kwota musi znajdować się na jednym dowodzie zakupu. Następnie należy udać się z paragonem do Punktu Obsługi Loterii, znajdującego się tuż przy wejściu głównym do galerii. Na stanowisku loteryjnym hostessa wyda kupon zdrapkowy. Jednorazowo można zgłosić 20 paragonów! Im więcej dowodów zakupu, tym większa szansa na wygraną. Uczestnik może od razu sprawdzić pod zdrapką, czy nie został szczęśliwym właścicielem jednej z 470 nagród natychmiastowych, w postaci bonu o wartości 30 zł na zakupy w salonach Karolinki. By grać o nagrody główne, należy prawidłowo wypełnić kupon i wrzucić go do urny.

Wielka feta
Losowanie nagród głównych odbędzie się 1 września, o godz. 19:30. Nie można tego przegapić! Warunkiem otrzymania nagrody jest osobista obecność na wielkim finale. Dodatkowo, na ten dzień CH Karolinka planuje coś specjalnego - wielką fetę! Będzie ogromny tort oraz imponujący pokaz sztucznych ogni. Baw się i wygrywaj we francuskim stylu!

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.