• 0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 9335
  • Dodano: 2018-05-14 / 21:35
  • Komentarzy: 1

19 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem Biedronki w Namysłowie

 
 
19 zastępów straży pożarnej walczyło z pożarem Biedronki w Namysłowie

(Fot. czytelnik Tomek)

Chwilę przed godziną 9:00 rano służby ratunkowe został zaalarmowane o pożarze marketu Biedronka przy ulicy Oławskiej w Namysłowie. W akcji gaśniczej wzięło udział 19 zastępów straży.


Krótko po zgłoszeniu na miejsce wysłano pierwsze jednostki gaśnicze, chwilę później do akcji włączały się kolejne OSP. W sumie z żywiołem walczyło 19 zastępów straży pożarnej, a akcja dogaszania marketu trwała niemal 10 godzin.

By usprawnić działania gaśnicze, strażacy byli zmuszeni rozebrać dach budynku. - Źródło ognia pojawiło się w części magazynowej sklepu i tam skierowane był działania początkowe. Ogień jednak bardzo szybko rozprzestrzenił się w okolicę dachu i nie był już łatwy do opanowania - informuje jeden ze strażaków ochotników.

Pracownicy Biedronki oraz klienci przebywający w sklepie zostali ewakuowani przed przybyciem służb ratowniczych. W wyniku pożaru obrażeń doznał pracujący na miejscu strażak, któremu udzielono pomocy medycznej. Nikt z osób postronnych nie ucierpiał w trakcie zdarzenia. Straty wstępnie oszacowano na kwotę 600 tysięcy złotych.

Na tą chwilę nie wiadomo jak doszło do pożaru, jego przyczyny zbada policja.


reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-05-15 12:43:51 [89.67.1.*] id:1556161  
antyP.I.S.: Napisał postów [5735], status [VIP] Reputacja
Kolejna Biedra?haha..niezadowolony klyjent??

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia