• Dodano: 2018-05-05 / 08:33
    • Komentarzy: 16

Odra przegrała 0:1 z Bytovią

(Fot. Archiwum)

W 29. kolejce Nice I ligi opolska Odra zmierzyła się na wyjeździe z Bytovią Bytów. Niestety opolanie kontynuują złą passę i nie wygrywają 11. z rzędu spotkania w tym sezonie. Przegrana 0:1 przynosi ogromne znaki zapytania w sztabie szkoleniowym!

Odra jadąc do Bytowa mogła przełamać swoją nieszczęśliwą passę, lecz ponownie, z kolejnego starcia wracają na tarczy. Gospodarze meczu zrewanżowali się opolanom za wygraną niebiesko-czerwonych w jesiennym starciu ( 1:0 ). "Kto mieczem wojuje - od miecza ginie" - w Opolu Odra wygrała dzięki "jedenastce", w Bytowie przegrała po tym samym stałym fragmencie gry. Pierwsza połowa tego starcia była wyrównana. Jedna jak i druga ekipa miała swoje szanse na zdobycie gola, lecz ani gospodarze, ani przyjezdni nie zdołali umieścić piłki między słupkami. Bezbramkowy remis utrzymał się do przerwy.

Po zmianie stron drastycznie się nie zmieniło. Dalej obie ekipy prezentowały dobre widowisko. W 67 minucie Tobiasz Weinzettel sfaulował Sudrykowskiego i gospodarze stanęli przed szansą na pierwszego gola w tym meczu. Egzekutorem "jedenastki" był Łukasz Wróbel, który nie pomylił się ani o centymetr i przesądził, jak się później okazało, o wyniku całego starcia. Pod koniec meczu szczęście zapukało do drzwi opolan. W 83 minucie golkiper miejscowych sfaulował w polu karnym Szymona Skrzypczaka i pojawił się cień nadziei na wyrównanie. Futbolówkę na wapnie ustawił Skrzypczak, lecz jego uderzenie wyczuł Michał Szromnik, broniąc tym samym 3 punktów, które zostały w Bytowie. Ostatecznie Odra przegrała 0:1 z Bytovią dokładając kolejny mecz do puli tych, z których można było wyciągnąć punkty.

Po spotkaniu trener Odry Opole Mirosław Smyła oddał się do dyspozycji zarządu.

2018-05-06 07:45:43 [94.254.150.*] id:1555601
    tippmann: Napisał postów [7575], status [VIP] Reputacja
    Powiedział kornik do kornika:To jest lipa😀

2018-05-05 22:07:37 [46.134.154.*] id:1555572
    Barti: Napisał postów [355], status [pismak] Reputacja
    Nie ma najmniejszego sensu budować nowego stadionu dla Odry Opole, gdyż jej szanse na grę w Ekstraklasie, jak widać, maleją... :-/

2018-05-05 21:55:44 [46.134.10.*] id:1555568
    MyWasWyNas: Napisała postów [425], status [starszy pismak] Reputacja
    To po stadionie. Chyba że nadal fani tego klubu "myślą", że to stadion wygrywa mecze a nie klub. Szkoda że kosztem tego miernego klubu blokuje się rozwój prawdziwego sportu opolszczyzny. Eh... Piłka nożna.

2018-05-05 19:54:19 [217.173.204.*] id:1555556
    areczek67: Napisał postów [28], status [nowy] Reputacja
    Czy ktoś mi przypomni bo oficjalnie nic nie było napisane za co zwolnili Jana Furlepe?

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2018-05-05 20:15:34 [89.76.166.*] id:1555560
    masakra17: Napisał postów [72], status [ ! Troll ! ]
    Bo nie miał licencji
    2018-05-05 20:15:01 [89.76.166.*] id:1555559
    Za 70 lat za ekstraklasy smak na 2 ligę przyjdzie czas odra chu.... wiosną gra..

2018-05-05 18:04:06 [83.30.14.*] id:1555553
    east: Napisał postów [653], status [rozpisany/na] Reputacja
    To co? Stadion na 25 000 tysięcy widzów by się przydał?

2018-05-05 16:18:28 [185.117.87.*] id:1555550
    jarekzopola: Napisał postów [1168], status [stały bywalec] Reputacja
    jaki jak zostanie wybrany w warszawie to w doopie bedzie mial opole :) ot ci prawda

2018-05-05 10:16:20 [94.254.145.*] id:1555535
    emsi: Napisał postów [1831], status [Szycha] Reputacja
    Prawda jest taka ze Opole nie ma nowoczesnego stadionu i siłą rzeczy OKS musi pozostać w pierwszej lidze.smutne ale prawdziwe...

Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2018-05-05 10:45:40 [89.76.166.*] id:1555538
    Ja rozumiem że Odra musi pozostać w 1 lidze ale nie w takim stylu że za 2 mecze będzie lizała miejsce spadkowe....
    2018-05-05 11:01:10 [83.10.249.*] id:1555539
    ms40: Napisał postów [1449], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Stadion nic nie pomoże
    2018-05-05 12:13:53 [94.254.144.*] id:1555542
    Trenera Smyłę już na początku rundy rewanżowej powinien zastąpić inny trener.po bardzo dobrej postawie OKSu jesienią teraz każdy mecz wygląda tak jakby grali przeciwko trenerowi i kibicom Odry.
    2018-05-05 14:13:45 [41.33.2.*] id:1555545
    Polpha: Napisał postów [9426], status [VIP] Reputacja
    Jesteś debilem i na żadnym meczu nie byłeś wieśniaku. Odra w conajmniej 5 meczach powinna wygrać 2 bramkami tylko brakowało szczęścia
    2018-05-05 15:29:02 [94.254.148.*] id:1555548
    Polpha czy pochwa jeden...Jestem wychowankiem Odry grałem lidze międzywojewódzkiej juniorów z Odrą byliśmy 4 drużyna mistrzost Polski do lat 16 w 94 roku.pozniej grałem w śląskich klubach następnie w opolskich okręgówkach wiec nie pitol parobie o rzeczach o których nie masz pojęcia.
    2018-05-05 15:47:14 [83.15.12.*] id:1555549
    To stadion wygrywa mecze czy drużyna? Po co stadion jak nie ma drużyny. Trener się poddaje, zawodnicy nie grają a my zbudujemy zamek na którym bedzie ch..em straszyć. Szkoda kasy. Lepiejcto zaorać i postawić aqua park.
    2018-05-05 14:22:30 [79.191.221.*] id:1555546
    dzony: Napisał postów [6525], status [VIP] Reputacja