• 0
  • Wyświetleń: 2438
  • Dodano: 2018-02-12 / 13:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Wypróbuj elektryczne BMW i3

 
 
Wypróbuj elektryczne BMW i3
Jako że ekologia stała się ostatnio tematem nr jeden, widząc to m.in. po ostatnich decyzjach rady miasta Opola, warto wspomnieć o ciekawej inicjatywie salonu samochodowego BMW Sikora przy ul Wrocławskiej 143 w Opolu.

Udostępnia on bowiem bezpłatnie swoim klientom na czas naprawy mechanicznej, najnowszy, całkowicie elektryczny model - BMW i3. Można tym samym na własnej skórze się przekonać, czym różni się jazda tego typu samochodem od pojazdów spalinowych. Co ciekawe, dla osób nieposiadających samochodu tej marki przygotowano możliwość zapisania się na jazdę testową tym elektrycznym samochodem.

Pełnosprawne samochody elektryczne jakiś czas temu były tylko śmiałą wizją. Nie da się ukryć, że obecnie elektryczna motoryzacja coraz bardziej nas otacza. Na drogach pojawia się co raz więcej takich "wynalazków". Już dziś w krajach zachodnich z wysokorozwiniętymi dotacjami ze strony rządu, pojazdy elektryczne sprzedają się jak ciepłe bułeczki. Jeszcze trochę wody w Wiśle upłynie zanim na naszych ulicach będziemy na co dzień spotykać elektryki. Warto jednak zacząć powoli rozglądać się za tego typu rozwiązaniami zwłaszcza, że w najbliższej przyszłości poruszanie się po mieście samochodami elektrycznymi lub hybrydami będzie skutkowało dodatkowymi profitami ze strony władz.

Artykuł sponsorowany

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.