• 14
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 2800
  • Dodano: 2018-01-30 / 12:14
  • Komentarzy: 0

Wpadli z amfetaminą i marihuaną

 
 
Wpadli z amfetaminą i marihuaną
 <i>(KPP Brzeg)</i>

(KPP Brzeg)

Kryminalni z Brzegu zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o przestępczość narkotykową. 28-latek kilkanaście gramów podejrzanych substancji schował w bagażniku swojego motocykla. 32-latek zaś, narkotyki miał w mieszkaniu. Obaj odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Młodszy z zatrzymanych musi się również liczyć z zarzutem udzielania narkotyków.

Śledczy z brzeskiej komendy podejrzewali 28-letniego mieszkańca powiatu o związek z przestępczością narkotykową. Kiedy, kilka dni temu zauważyli mężczyznę na jednym z parkingów w mieście, sprawdzili swoje przypuszczenia. Funkcjonariusze w bagażniku motocykla, którym podejrzewany się poruszał, znaleźli biały proszek i zielony susz. Substancje zostały zabezpieczone, a podejrzewany zatrzymany.

Badania narkotesterem potwierdziły podejrzenia kryminalnych. Znalezione substancje to amfetamina i marihuana. Łącznie policjanci zabezpieczyli kilkanaście gramów narkotyków. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania i udzielania środków odurzających. Grozi mu kara do 10 lat więzienia.

W związku ze sprawą, tego samego dnia, policjanci zatrzymali 32-latka. Mężczyzna również posiadał kilka porcji marihuany i amfetaminy. Usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających, za co grozi mu do 3 lat więzienia.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".