• 0
  • Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1812
  • Dodano: 2017-12-06 / 16:00
  • Komentarzy: 0

Policjanci nagradzają odblaskami

 
 
Policjanci nagradzają odblaskami

(Fot. KPP Krapkowice)

W dzisiejszym "dniu odblasków" policjanci szczególnie zwracają uwagę na pieszych i niechronionych uczestników ruchu drogowego. Właśnie teraz, gdy późno świta i wcześnie zapada zmierzch policjanci będą zachęcać pieszych do noszenia elementów odblaskowych. Jak zawsze aby było bezpieczniej i aby piesi byli lepiej widoczni.

Prowadzona od dzisiaj policyjna akcja profilaktyczna ma za zadanie uwrażliwić jak największą ilość pieszych, rowerzystów i zachęcić do noszenia elementów odblaskowych nawet w trenie zabudowanym.

Dzisiaj podczas wybranych kontroli drogowych policjanci z krapkowickiej drogówki nagradzali pieszych za przestrzeganie przepisów drogowych, przechodzenie w miejscach wyznaczonych. Nagrodami były elementy odblaskowe i zachęta do ich jak najczęstszego używania.

To ważne szczególnie teraz, gdy późno świta i wcześnie zapada zmierzch a piesi w terenie zabudowanym poruszają się na nieoświetlonych lub słabo oświetlonych ulicach.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl

Wydarzenia pod patronatem portalu

reklama
loading...

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".