• 0
  • Wyświetleń: 2017
  • Dodano: 2017-10-11 / 11:15
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

30 Startup Mixer już w ten czwartek w Kubaturze

 
 
30 Startup Mixer już w ten czwartek w Kubaturze
Już w ten czwartek (12.10.2017) w Kubaturze o godzinie 18.00 odbędzie się trzydziesta edycja Opolskiego Startup Mixera na której pomysły na biznes zaprezentują startupy Parku Naukowo-Technoligicznego w Opolu oraz Inkubatora AIP Opole.


Oceniać je będzie gość specjalny tzw. przedstawiciel świata biznesu, który podzieli się swomi doświadczeniami nabytymi w drodze do sukcesu.

Udział w Startup Mixerze jest bezpłatny i podzielony na dwie części.
1. Oficjalną - prezentacje startupów
2. Networkingową - rozmowy w barowej aranżacji i poczęstunku.

REJESTRACJA: startupmixer30.evenea.pl


Startup Mixer to organizowana przez Inkubatory AIP Opole oraz PNT w Opolu inicjatywa mająca na celu integrację oraz wymianę doświadczeń opolskiego środowiska startupowego. Mixer dzieli się na część oficjalną z prezentacjami 4 opolskich startupów oraz nieoficjalną - networkingową, w której można swobodnie porozmawiać z wszystkimi uczestnikami. Na każde wydarzenie zapraszany jest ekspert - przedsiębiorca, który podzieli się swoim doświadczeniem.

Startupy prezentujące się na 30 Startup Mixerze:

PSIARZ.PL

Rodzinna manufaktura, która wytwarza i sprzedaje online niezawodne akcesoria dla psów aktywnych i pracujących. Tym co cechuje produkty psiarz.pl jest trwałość, przemyślany design i wzornictwo, które czerpie z żeglarstwa oraz wspinaczki. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo i komfort użytkowania akcesoriów przez psy jak i ich przewodników.  Psiarz.pl działa od pięciu miesięcy i kieruje swoją ofertę do osób aktywnych fizycznie, znających potrzeby psich sportów, jak i tych, które w psim świecie stawiają pierwsze kroki i potrzebują doradztwa oraz rozwiązań skrojonych na miarę.

OWN STUDIO

Tworzymy ekskluzywne i unikalne elementy wystroju wnętrz. Operate With Nature - inspiruje nas naturalny charakter drewna i jego niepowtarzalność. Prze- twarzamy najwyższej jakości drewno europejskie i egzotyczne, podkreślając jego walory i nadając mu unikalny charakter. Poszukujemy innowacyjnych form i rozwiązań, dokładając wszelkich starań by nasze produkty spełniały oczekiwania estetyczne i ergonomiczne nawet najbardziej wymagających klientów.

HELP!

Projekt systemu informatycznego dostępnego na smartfony wysyłającego w czasie rzeczywistym nagranie video do chmury oraz powiadamiającego służby bezpieczeństwa o niebezpiecznej sytuacji wraz z wysłaniem pozycji GPS zdarzenia

GOŚĆ SPECJALNY:

Grzegorz Aksamit
Co-founder w Stava - pierwszej w Europie sieci franczyzowych oddziałów gastro-kurierskich świadczących usługi kurierskie on-demand dla restauracji. Członek zarządu w Binartech - spółki komercjalizującej aplikacje mobile od czasów nokii 3210, z patentami w USA, Europie i Azji w dorobku. Ekspert od performance marketingu i platform business intelligence.

BEZPŁATNA REJESTRACJA: startupmixer30.evenea.pl

Artykuł sponsorowany

reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl
24opole.pl
reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.