Znajdź wiadomość

Thursday, 22 stycznia 2017

4 dzieci i 5 osób dorosłych zostało przewiezionych do szpitala z objawami podtrucia tlenkiem węgla.

Autor: Greg Kliknięć: 15986 Komentarzy: 12

Prezes Prawa i Sprawiedliwości spotkał się z lokalnymi politykami partii, poświęcił też czas na spotkanie z władzami Uniwersytetu Opolskiego. Pod budynkiem, gdzie przebywał Jarosław Kaczyński manifestowali Opolanie.

Autor: Greg Kliknięć: 19767 Komentarzy: 212

Po okresie srogich mrozów zrobiło się cieplej, a temperatura oscyluje wokół 0 stopni. Ratownicy przestrzegają przed zimowymi zabawami na zamarzniętych stawkach czy jeziorach. Często od tragedii dzieli nas tylko kilkucentymetrowa warstwa lodu.

Autor: Greg Kliknięć: 7323 Komentarzy: 26

Wrocławski zespół Grey Fruit będzie gwiazdą wieczoru podczas marcowego koncertu finałowego XIII Przeglądu Amatorskich Zespołów Studenckich Rock-Time 2017.

Autor: Majlan Kliknięć: 2930 Komentarzy: 5

Zimą nasz samochód wymaga szczególnej troski. Jeżeli chcemy, aby auto nie zawiodło w ważnym momencie zadbajmy o nie.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3164 Komentarzy: 7

Siatkarki Politechniki zwyciężyły w sobotnim meczu na własnej hali z AZS Politechniki Śląskiej Gliwice 3:0. Nasze zawodniczki po dość szybkim meczu dopisały trzy cenne punkty na swoje konto i umacniają się tym samym na 7 miejscu w tabeli z dorobkiem 17 punktów.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 732 Komentarzy: 1

Siatkarki Uniwersytetu Opolskiego pokonały Zorzę Wodzisław Śląski 3:2. Podczas meczu nie brakowało emocji i wielu nerwów, ponieważ zawodniczki ECO raz efektownie zdobywały punkty, a innym razem popełniały najprostsze błędy.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 897 Komentarzy: 0