Znajdź wiadomość

Thursday, 20 stycznia 2017

Opolscy hokeiści przegrali wyjazdowe spotkanie z Comarch Cracovią 3:0. Miasto Kraka niestety okazało się lepiej przygotowane do rywalizacji i dobrze bronili bramki w piątkowym meczu. Opolanie nie potrafili ani razu trafić celnie do siatki gospodarzy.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 309 Komentarzy: 1

W sobotę i niedzielę szykuje się wiele atrakcji dla mieszkańców z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 5145 Komentarzy: 15

3 lutego w Filharmonii Opolskiej odbędzie się wyjątkowy koncert z okazji podwójnego jubileuszu: 800-lecia lokacji Opola oraz 70-lecia Państwowej Szkoły Muzycznej w Opolu.

Autor: Majlan Kliknięć: 891 Komentarzy: 0

Dziś na konferencji prasowej opolski kurator oświaty Michał Siek poinformował o postępach w pracach dotyczących reformy edukacji. Według władz sprawa jest już przesądzona i decyzja rządu nie będzie cofnięta.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 1554 Komentarzy: 11

4 lutego na lodowisku Toropol zaryczą silniki. W tym roku datki, zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone dla opolskich hospicjów, Fundacji Piersi oraz na leczenie 7-letniej Oliwki Rzeszowskiej. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Autor: Greg Kliknięć: 7397 Komentarzy: 13

Szkoły na terenie Opola odnotowują bardzo wiele nieobecności uczniów z powodu grypy i przeziębienia. W niektórych klasach na lekcjach nie ma nawet połowy uczniów.

Autor: Majlan Kliknięć: 13154 Komentarzy: 16

Nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla babci i dziadka? Zobacz, co proponujemy.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2921 Komentarzy: 58

Z wicedyrektor Narodowego Centrum Polskiej Piosenki Agnieszką Jurowicz rozmawialiśmy o planach koncertowych na 2017 rok i sukcesach poprzedniego – w ocenie NCPP "fantastycznego" - sezonu artystycznego.

Autor: jaceksz Kliknięć: 1702 Komentarzy: 0