Znajdź wiadomość

czwartek, 13 stycznia 2017

Zawodnikom żółto-niebieskich udało się doprowadzić do remisu 3:3, lecz dogrywka przerosła ich sportowe umiejętności i ostatecznie musieli pogodzić się z wyższością gospodarzy. Po ciężkim i wyczerpującym meczu na wyjeździe z liderem tabeli, Opolanie wracają do domu i szykują się na kolejne spotkanie u siebie, które już w najbliższą niedzielę z Polonią Bytom.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 416 Komentarzy: 3

Kilkadziesiąt wykładów, prezentacji czy zajęć praktycznych czekało na wszystkich chętnych, którzy wzięli dziś udział w Nocy Biologów 2017 zorganizowane w piątek przez Uniwersytet Opolski.

Autor: Majlan Kliknięć: 3762 Komentarzy: 5

Sprawca rozboju najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. 20-latek grożąc ekspedientce przedmiotem przypominającym nóż zabrał dwie butelki wódki i uciekł. Zatrzymany był już wcześniej karany, grozi mu teraz do 18 lat więzienia.

Autor: Greg Kliknięć: 6048 Komentarzy: 72

W turnieju Młodzieżowych Mistrzostw Polski U18 zmierzą się cztery drużyny: Gwiazda Ruda Śląska, Rekord Bielsko-Biała, Piast Gliwice oraz organizator - Berland Komprachcice Futsal Team.

Autor: Greg Kliknięć: 2353 Komentarzy: 0

Możliwe, że już w lipcu ruszy budowa gazociągu na odcinku Zdzieszowice – Wrocław. Inwestycja ma zwiększyć bezpieczeństwo energetyczne kraju. Wojewoda Opolski właśnie wydał pozytywną decyzję.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 5382 Komentarzy: 33

W miniony wtorek wieczorem policjanci interweniowali na działkach przy ul. Nowowiejskiego w Opolu.

Autor: Greg Kliknięć: 4472 Komentarzy: 29

Nie tylko wiosną i latem, ale również zimą opolski Ogród Zoologiczny tętni życiem. Można tutaj miło spędzić czas i obserwować zachowanie zwierząt w zimowych warunkach.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2590 Komentarzy: 5

O atrakcjach Nocy Biologów na Uniwersytecie Opolskim w Drugiej Kawie rozmawialiśmy z jednym z organizatorów wydarzenia - doktorem Dariuszem Ziają z Katedry Biosystematyki UO. Uwaga! W programie pada sporo naukowych słów zaczynających się na "paleo" i "bio".

Autor: jaceksz Kliknięć: 1256 Komentarzy: 0

Już jutro na Placu Wolności odbędzie się piknik wojskowy pod hasłem „Bezpieczna Polska”. Impreza jest organizowana w ramach przyjazdu wojsk amerykańskich do naszego kraju. Mieszkańcy zjedzą darmową grochówkę i poznają sprzęt wojskowy.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 4426 Komentarzy: 81