Znajdź wiadomość

Thursday, 12 stycznia 2017

Kwadrans po godzinie 15 w Lipnie doszło dziś do niebezpiecznego zdarzenia, którego sprawczynią była nietrzeźwa kierująca.

Autor: Majlan Kliknięć: 11559 Komentarzy: 63

Cztery osoby trafiły do szpitala w wyniku pożaru domu jednorodzinnego w Różynie.

Autor: Greg Kliknięć: 9801 Komentarzy: 14

7 stycznia Paulina Przybylska wyszła z placówki wychowawczej przy ul. Krakowskiej i do chwili obecnej nie powróciła i nie nawiązała kontaktu z opiekunami.

Autor: Greg Kliknięć: 13215 Komentarzy: 36

Związek Nauczycielstwa Polskiego planuje zbiórkę podpisów przeciw likwidacji gimnazjów. Ustawę umożliwiającą wprowadzenie reformy edukacji podpisał Prezydent RP Andrzej Duda.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 1244 Komentarzy: 19

Od kilku dni przed kawiarnią Coffeemoment - zlokalizowanej przy ulicy Koraszewskiego 14 w Opolu – stoją kartony, w których można zostawiać ciepłe ubrania i koce. Dary trafiają do bezdomnych, a w zamian za pomoc można otrzymać gorącą kawę.

Autor: Majlan Kliknięć: 18357 Komentarzy: 20

Jeszcze tylko 3 dni zostały na zgłoszenie się do XXVII Zimowej Giełdy Piosenki. - Zachęcamy do tego bardzo gorąco wszystkich artystów - mówią organizatorzy.

Autor: Majlan Kliknięć: 533 Komentarzy: 1

Samochód dostawczy dosłownie wbił się w naczepę ciężarówki, stojącej na drodze. Kierowca "dostawczaka" został przetransportowany śmigłowcem do szpitala.

Autor: Greg Kliknięć: 6483 Komentarzy: 12

Stary most znika na oczach Opolan, choć nie w tak szybkim tempie jak początkowo planowano. Mimo to na razie nie ma planów zmiany terminu oddania nowego obiektu do użytku - to jesień tego roku.

Autor: Greg Kliknięć: 15415 Komentarzy: 30

26-latek stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości. Mężczyzna pędził osobowym volkswagenem ulicami Nysy mając ponad 130 km/h na liczniku. Teraz na odzyskanie prawa jazdy będzie musiał poczekać 3 miesiące.

Autor: Greg Kliknięć: 4526 Komentarzy: 14

W środę ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Effector Kielce 3:0. Wygrana w tym meczu oznacza zakwalifikowanie się do najlepszej czwórki w Polsce. Podopieczni Ferdinando de Giorgiego zagrają w półfinale z Jastrzębskim Węglem pierwszego dnia finałowego turnieju we Wrocławiu.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 2470 Komentarzy: 1

54-letni kierowca samochodu dostawczego zginął w wypadku, do którego doszło w nocy w pobliżu Pakosławic.

Autor: Greg Kliknięć: 24081 Komentarzy: 15

Z Mateuszem Magdziarzem - dyrektorem opolskiego oddziału TVP - rozmawiamy o wyzwaniach w zmieniającej się rzeczywistości mediów, o pozycji i postrzeganiu telewizji.

Autor: jaceksz Kliknięć: 3502 Komentarzy: 0

Urzędnicy nie mają wątpliwości – rządowy program poprawił jakość życia ludzi.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2702 Komentarzy: 79