Znajdź wiadomość

czwartek, 11 stycznia 2017

Po 17 dniach głodówki mieszkańcy gminy Dobrzeń Wielki zakończyli swój protest, który trwał od 26 grudnia w tamtejszym ośrodku kultury. To efekt porozumienia pomiędzy głodującymi a Ministerstwem Spraw Wewnętrznych i Administracji, jakie osiągnięto dzięki pomocy mediatora.

Autor: Majlan Kliknięć: 15622 Komentarzy: 72

PKP Polskie Linie Kolejowe zapowiada, że w ramach Krajowego Programu Kolejowego na Opolszczyźnie poprawi się komfort obsługi na stacjach i przystankach, skróci się także czas przejazdu.

Autor: Majlan Kliknięć: 1781 Komentarzy: 8

Miesięcznik "Perspektywy" ogłosił coroczny ranking polskich szkół. W czołówce nie zabrakło placówek z Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 2863 Komentarzy: 1

Piłka do siatkówki, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej, miniatura pociągu Impuls, obiad z wicemarszałkiem i wiele innych prezentów odebrali wolontariusze opolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z pomocą ruszyli przedstawiciele Zarządu Województwa Opolskiego.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3848 Komentarzy: 10

Sztuczne lodowisku na stawku przy ul. Barlickiego będzie miejscem wyjątkowej imprezy. Patronat nad nią objął portal 24opole.pl.

Autor: Greg Kliknięć: 8125 Komentarzy: 3

Sąd Apelacyjny we Wrocławiu zmienił wyrok za zabójstwo nastolatki z Krapkowic. Artur W. spędzi w więzieniu 25 lat, a nie 14 - jak orzekł opolski sąd.

Autor: Greg Kliknięć: 15061 Komentarzy: 65

Dzieci, które urodziły się po 31 grudnia 2016 r. zostały objęte bezpłatnymi szczepieniami przeciwko pneumokokom. Za darmo będzie można zaszczepić dzieci w drugim, czwartym i trzynastym miesiącu życia.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 2792 Komentarzy: 52

Z początkiem roku wzrosła wysokość wkładu własnego do kredytu hipotecznego. Mimo tej sytuacji opolscy deweloperzy nie spodziewają się spadku w kupnie mieszkań i domów.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 10274 Komentarzy: 10

O niskich temperaturach i powietrzu, które w Opolu coraz bardziej widać rozmawialiśmy w Drugiej Kawie z zastępcą komendanta opolskiej Straży Miejskiej, Krzysztofem Maślakiem.

Autor: jaceksz Kliknięć: 2024 Komentarzy: 0