• 0
  • Wyświetleń: 4970
  • Dodano: 2015-06-14 / 18:00
  • Komentarzy: 0
  • Artykuł sponsorowany

Trwają zapisy na półkolonie "Zero nudy" w Opolu

 
 
Trwają zapisy na półkolonie "Zero nudy" w Opolu

(Fot. mat. organizatora)

Trwają zapisy za półkolonię w Opolu dla dzieci i młodzieży w wieku 6-13 lat. Turnusy trwają od poniedziałku do piątku przez całe wakacje począwszy od 29 czerwca, organizatorem wypoczynku jest mgr Michał Białek - Instruktor Sportu, na co dzień pracujący z dziećmi i młodzieżą, prowadząc od kilku lat nieprzerwanie zajęcia z nauki i doskonalenia pływania.

- Na bazie własnego doświadczenia oraz wspólnie ze Szkołą Pływania Barabasz i Kawiarnią Nature Art Cafe prowadzoną przez panią Agatę Piekarską, chcemy przygotować niesamowitą wakacyjną przygodę opartą na prostej zasadzie gry w podchody - opowiada Michał.

Na terenie całego miasta dzieci będą rozwiązywać zagadki, posługiwać się mapą i kompasem, zwiedzać Opolskie Zoo czy Muzeum Wsi Opolskiej, spacerować po Wyspie Bolko lub opalać się na basenie letnim przy Pl. Róż w Opolu. W programie turnusów znajdują sie głównie gry terenowe na świeżym powietrzu, oraz zajęcia sportowe i gry planszowe, czytanie bajek przez lektora, rejs statkiem po Odrze, oraz zajęcia z nauki i doskonalenia pływania. "Dzieci będą podzielone na grupy wg stopnia zaawansowania umiejętności pływania, tak aby każdy uczestnik mógł się nauczyć czegoś nowego lub doskonalić już posiadane umiejętności pływackie" - zapewnia Michał, który będzie prowadzić zajęcia m.in. w wodzie.

Pierwsze turnusy są już pełne, ale na druga połowę lipca i sierpień można się jeszcze zapisać. "Turnusy bardzo szybko się zapełniają, a rodzice często zgłaszają kilka dzieci na raz, dlatego bardzo ważna jest jak najszybsza rejestracja na naszej stronie, lub osobiście w Kawiarni na basenie przy ul. Ozimskiej". Dla rodzin wielodzietnych przewidziane są rabaty w wysokości 10% na drugie i kolejne dziecko, to samo się tyczy zapisów na kilka turnusów. Cena jednego turnusu wynosi 260 złotych, zawiera wyżywienie w postaci drugiego śniadania, oraz obiadu dwudaniowego, a także ubezpieczenie NNW, opiekę doświadczonej kadry oraz wszystkie bilety związane ze wstępem czy przejazdem.

Zapisy możliwe przez telefon 500-601-178 lub na stronie organizatora www.kolonie.globaladvice.eu.

Artykuł sponsorowany

reklama

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest całkowicie zamknięte.

Najczęściej czytane

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia