• 13
 
Rzetelność informacji o imprezach gwarantują poszczególne lokale.
Rozrywka

Opole

zaprasza na:

Ferie 2019

02

lutego

2019

SOBOTA

Opole
77 451 18 00
Opole
Ceny biletów

wstęp:

BRAK INFORMACJI

Start imprezy

start imprezy:

10:00

Rezerwacje

rezerwacje:

BRAK INFORMACJI

02.02 (sobota)

"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
EKSPLORATOR - Zajęcia dla młodzieży (13- 16 lat) wprowadzające w świat sztuki współczesnej
godz. 12:00
Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
Wstęp: 5zł
"Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina". Spektakl Teatru Profilaktyki i Edukacji "Maska" z Krakowa dla dzieci
godz. 12:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Zajęcia klubowe stałe, warsztaty wokalne, nauka piosenek
godz. 13:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
"Mikrofon dla każdego" -konkurs piosenki
godz. 14:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Zajęcia plastyczne: Tajemniczy świat ukryty w gazetach. Recykling-wazony ,kwiaty
godz. 14:30
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Spektakl "Książę i prawda"
godz. 16:00
Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
Wstęp: 21zł ulgowy / 23zł normalny / 19zł gr (min. 20 osób)
Bal karnawałowy dla dzieci
godz. 16:00 - 18:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Spektakl "Kolorowi ludzie"
godz. 16:00
Miejsce: Opolski Teatr Lalki i Aktora
Wstęp: 19zł ulgowy / 21zł normalny / 17zł gr (min. 20 osób)
Zajęcia klubowe stałe
godz. 18:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
03.02 (niedziela)

"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
04.02 (poniedziałek)

Półkolonie zimowe dla dzieci klas I - VI (04.02.2019 - 08.02.2019)
godz. 08:00 - 16:00
Miejsce: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 2
Wstęp: 250zł
Półkolonie zimowe dla dzieci klas I - VI ( 04.02.2019 - 08.02.2019)
godz. 08:00 - 16:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury, ul. Strzelców Bytomskich 1
Wstęp: 250zł
Zimowe warsztaty w ramach projektu "Wspólna akcja segregacja" - zajęcia recyklingowe dla dzieci klas I - VI ( 04.02.2019 - 08.02.2019)
godz. 09:00 - 15:00
Miejsce: Filia MDK, ul. Targowa 12
Wstęp wolny
Studio instrumentów klawiszowych - warsztaty dla dzieci 6-16 lat
godz. 9:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Gry i zabawy
godz. 09:00 - 12:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
Zajęcia sportowe
godz. 10:00 - 12:00
Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
godz. 12:00 - 13:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Zajęcia tenisa stołowego
godz. 12:00 - 15:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Brazylijskie rytmy" z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
godz. 12:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
godz. 13:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Taneczny sposób na zimę - warsztaty tańca nowoczesnego
godz. 16:00 - 17:00
Miejsce: Filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10
Wstęp wolny
Turniej Tenisa Stołowego
godz. 17:30
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Rozgrywki na konsoli X-Box
godz. 18:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
05.02 (wtorek)

Gry i zabawy
godz. 09:00 - 12:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
Zajęcia plastyczne
godz. 09:00 - 11:00
Miejsce: Zamek Górny
Wstęp wolny
"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
godz. 12:00 - 13:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Zajęcia tenisa stołowego
godz. 12:00 - 15:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Brazylijskie rytmy" z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
godz. 12:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
godz. 13:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
"Cała Polska czyta dzieciom"- T. Szwed "Zima w klinice małych zwierząt w Leśnej Górce"
godz. 13:15
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Warsztaty szkła artystycznego - zajęcia dla dzieci 7 - 13 lat
godz. 15:00 - 17:15
Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
Wstęp wolny
06.02 (środa)

Studio instrumentów klawiszowych - warsztaty dla dzieci 6-16 lat
godz. 9:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Gry i zabawy
godz. 09:00 - 12:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
Robotyka Lego WeDo - zajęcia dla dzieci 6-14 lat
godz. 10:00 - 12:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Zajęcia sportowe
godz. 10:00 - 12:00
Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
godz. 12:00 - 13:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Robotyka Lego WeDo - zajęcia dla dzieci 6-14 lat
godz. 12:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Turniej siatkówki
godz. 12:00 - 14:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Brazylijskie rytmy" z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
godz. 12:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
godz. 13:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Zajęcia klubowe stałe, zajęcia plastyczne "Mrośz w oknie zamknięty, kreatywne prace świecą i farbą
godz. 13:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Turniej bilardowy
godz. 14:30
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Taneczny sposób na zimę - warsztaty tańca nowoczesnego
godz. 16:00 - 17:00
Miejsce: Filia MDK, ul. Skautów Opolskich 10
Wstęp wolny
Konkurs plastyczny "Hu, hu ,ha, hu, hu,ha. Nasza zima zła"
godz. 16:30
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
"PAN MAGICZNY"-Pokaz Iluzji dla Dzieci Sebastiana Grabowskiego
godz. 18:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Warsztaty szkła artystycznego - zajęcia dla dzieci 7 - 13 lat
godz. 15:00 - 17:15
Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
Wstęp wolny
07.02 (czwartek)

Gry i zabawy
godz. 09:00 - 12:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
Kino na ferie - projekcje filmów dla dzieci 7-12 lat
godz. 11:00 - 12.30
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Otwarta pracownia - Ceramika młodzika - szkliwienie
godz. 12:00 - 15:00
Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) - 100zł
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
godz. 12:00 - 13:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Turniej tenisa stołowego
godz. 12:00 - 15:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Brazylijskie rytmy" z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
godz. 12:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
godz. 13:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
"Cała Polska czyta dzieciom" T. Szwed "Zima w klinice małych zwierząt w Leśnej Górce"
godz. 13:15
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Zajęcia plastyczne "Magia Teatru- Kukiełki, Marionetki"
godz. 13:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
08.02 (piątek)

Gry i zabawy
godz. 09:00 - 12:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
Studio instrumentów klawiszowych - warsztaty dla dzieci 6-16 lat
godz. 9:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
"Dola idola" - dla dzieci i młodzież 9-18 lat
godz. 10:00 - 18:00
Miejsce: Muzeum Polskiej Piosenki
Zajęcia sportowe
godz. 10:00 - 12:00
Miejsce: Stadion lekkoatletyczny
Wstęp wolny
Wyścigi wodnych nutek
godz. 11:00 - 13:00
Miejsce: Kryta Pływalnia Wodna Nuta
Wstęp: Bilet wstępu na pływalnię uprawnia do udziału w zawodach
Otwarta pracownia - Ceramika młodzika - szkliwienie
godz. 12:00 - 15:00
Miejsce: Galeria Sztuki Współczesnej
Wstęp: 5 zajęć (15 godzin) - 100zł
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci 7-10 lat)
godz. 12:00 - 13:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Nauka samoobrony
godz. 12:00 - 14:00
Miejsce: Sala MOS, ul. Katowicka 14
Wstęp wolny
"Przyjaźni dar odwróci zły czar" -spektakl Teatru Profilaktyki i Edukacji "Maska" z Krakowa -dla dzieci
godz. 12:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
godz. 13:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
"Brazylijskie rytmy" z PORTODEMINAS.PL-zajęcia taneczne dla dzieci
godz. 13:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Zajęcia plastyczne "Targane, rwane, szarpane - kompozycje z papieru, bibuły i gazet"
godz. 13:15
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
W rytmie bębnów - warsztaty gry na bębnach afrykańskich typu djembe (dzieci od 11 lat i młodzieży)
godz. 13:00 - 14:00
Miejsce: Młodzieżowy Dom Kultury
Wstęp wolny
Konsultacje recytatorskie dla dzieci
godz. 14:30
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Konkurs Recytatorski dla dzieci i młodzieży "ZIMA W SŁOWIE ZAKLĘTA"
godz. 16:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Rozgrywki na konsoli X-Box
godz. 18:00
Miejsce: NCPP-Klub Osiedlowy "METALCHEM"
Wstęp wolny
Recital Marty Andrzejczyk - koncert piosenki aktorskiej
godz. 18:00
Miejsce: filia MDK, ul. Targowa 12
Wstęp wolny