• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 26610
    • Dodano: 2026-05-11 / 14:57
    • Komentarzy: 4

    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana

    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana

    Fot. Mateusz

    Na autostradzie A4 pomiędzy węzłami Opole Południe i Opole Zachód doszło do tragicznego wypadku z udziałem autolawety i pojazdu ciężarowego. Na miejscu lądował śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

    Do zdarzenia doszło 11 maja na 232. kilometrze autostrady A4 w kierunku Wrocławia, w rejonie miejscowości Ochodze.

    Zobacz takze 63. KFPP. Młodzi artyści walczyli o rozpoznawalność. Debiuty już rozstrzygnięte

    Jak informują służby, autolaweta najechała na tył pojazdu ciężarowego. Jedna osoba została ranna, a jedna poniosła śmierć.

    Na miejscu pracują służby ratunkowe, straż pożarna, policja oraz załoga Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jezdnia w kierunku Wrocławia pozostaje całkowicie zablokowana. Kierowcy są kierowani na objazd przez węzeł Opole Południe.

    Według wstępnych informacji utrudnienia mogą potrwać około trzech godzin. Okoliczności wypadku będą wyjaśniane przez policję pod nadzorem prokuratora.
    reklama

    Więcej zdjęć

    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana
    Śmiertelny wypadek na A4 pod Opolem. Autostrada w kierunku Wrocławia jest zablokowana

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2026-05-12 10:07:40 [102.68.200.*] id:1688803  
    Polpha: Napisał postów [10066], status [VIP] Reputacja
    Hardcorem jest droga np do Gdańska z Opola przez Łódź. 2 „autostrady” śmierci.

    Nick:
    Treść:
    2026-05-12 05:26:08 [5.184.225.*] id:1688798  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    Czemu mnie to nie dziwi co tam się wyprawia na tej żałosnej A4 :/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2026-05-12 08:10:56 [31.60.19.*] id:1688800  
    KK 35947: Napisał postów [4436], status [VIP] Reputacja
    A2 jest lepsza w te klocki, warszawa Łódź to dopiero są akcje...
    2026-05-11 15:10:43 [83.10.106.*] id:1688792  
    ktostamtaki: Napisała postów [1007], status [stały bywalec] Reputacja
    [*] RIP

    Nick:
    Treść: