• Autor: Dagmara
    • Wyświetleń: 842
    • Dodano: 2026-04-27 / 19:00
    • Komentarzy: 9

    Nocny rajd przez centrum Nysy przerwany. 99 km/h i surowe konsekwencje dla motocyklisty

    Nocny rajd przez centrum Nysy przerwany. 99 km/h i surowe konsekwencje dla motocyklisty

    (Fot. Archiwum)

    Motocyklista pędził przez centrum Nysy niemal 100 km/h. Policjanci zatrzymali go do kontroli - stracił prawo jazdy, dostał wysoki mandat i punkty karne.

    Do zdarzenia doszło 25 kwietnia po godzinie 23:00 na ulicy Kolejowej w Nysie. Policjanci z drogówki prowadzili w tym czasie kontrolę prędkości. Ich uwagę zwrócił motocyklista, który poruszał się zdecydowanie szybciej niż pozwalają przepisy.

    Zobacz takze Natalia Kukulska i Maria Szabłowska odsłoniły swoje gwiazdy w Opolu

    Pomiar wykazał, że 32-letni kierowca motocykla marki Suzuki jechał z prędkością 99 km/h w obszarze zabudowanym. Mężczyzna został zatrzymany do kontroli.

    Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h kierowca otrzymał mandat w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktów karnych. Policjanci zatrzymali mu również prawo jazdy na okres trzech miesięcy.

    Policja przypomina, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn najpoważniejszych zdarzeń drogowych. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, takie wykroczenie skutkuje utratą prawa jazdy niezależnie od miejsca jego popełnienia.
    reklama

    Wydarzenia pod patronatem portalu

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2026-04-28 14:12:15 [5.173.172.*] id:1688647  
    KK 35947: Napisał postów [4436], status [VIP] Reputacja
    Dagmara, dlaczego mu zatrzymali prawko ??? Prosimy o wyjaśnienie...

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2026-04-28 14:51:24 [62.87.183.*] id:1688648  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    KK jak zwykle "błyszczysz" inteligencją :))) Masz napisane za co stracił prawko "Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości o ponad 50 km/h". Czego nie rozumiesz ?
    2026-04-28 15:27:54 [194.29.182.*] id:1688649  
    KK 35947: Napisał postów [4436], status [VIP] Reputacja
    Teraz się identyfikujesz jako Dagmara? wracaj pod kamień , tylko szybciorkiem robaczku.
    2026-04-28 15:42:23 [62.87.183.*] id:1688650  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    KK - Tłumaczę tumanowi, że nie potrafi czytać ze zrozumieniem :)
    [-2]
    2026-04-28 17:03:04 [194.29.182.*] id:1688651  
    KK 35947: Napisał postów [4436], status [VIP] Reputacja
    Zgubiłeś swój kamień pędraku?
    2026-04-28 17:35:27 [83.26.38.*] id:1688652  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    KK a może tak coś bardziej merytorycznie bo odszedłeś od meritum sprawy :) no chyba, że to przerasta twoje możliwości intelektualne :)
    2026-04-29 05:55:24 [194.29.182.*] id:1688655  
    KK 35947: Napisał postów [4436], status [VIP] Reputacja
    Bardziej merytorycznie to powinna być informacja że na Kolejowej w Nysie jest strefa ograniczonej szybkości do 30km/h wtedy to się klei i artykuł jest pełny bez domysłów , nie każdy mysi znać Nysę na tyle żeby od razu wiedzieć takie rzeczy co nie znaczy że w art nie powinno być to uwzględnione. I tu jest problem bo ten art to zrzyna z prostozopo... a tam też tego nie było.....Teraz już masz merytorycznie i się raz na zawsze @dpr od mojej osoby , kup se psa będziesz miał kolegę.
    2026-04-29 08:14:28 [62.87.183.*] id:1688656  
    Krzycho: Napisał postów [5509], status [VIP] Reputacja
    No i sam sobie "wyjaśnił" dlaczego zatrzymali mu prawko. Dla kogoś kto myśli to było logiczne od początku. Tobie to zajęło całą noc :))))
    2026-04-28 08:07:08 [5.172.237.*] id:1688642  
    opolaninn: Napisał postów [3120], status [Szycha] Reputacja
    zaraz zaraz jechał 99 a można 50 przekroczył o 49 czyli ni emozna zabrać prawa jazdy za to !!!

    Nick:
    Treść: