• Autor: Dżacheć
  • Wyświetleń: 1240
  • Dodano: 2024-01-08 / 14:43
  • Komentarzy: 1

  Oddalili się z domu dziecka....Szczęśliwy finał poszukiwań nastolatków

  (Fot. Opolska Policja)

  Skuteczne działania podjęte przez policjantów spowodowały, że akcja poszukiwawcza skończyła się szczęśliwie. Niecałe dwie godziny potrzebowali głubczyccy funkcjonariusze, by odnaleźć 15-letnią dziewczynę oraz 11-letniego chłopca.

  Kilka dni temu, tuż po godz 17-tej, dyżurny głubczyckiej Policji otrzymał zgłoszenie o dwóch nastolatkach, którzy oddalili się z Domu Dziecka w nieznanym kierunku. Na miejsce, jako pierwszych skierował funkcjonariuszy z Ogniwa Patrolowo-Interwencynego głubczyckiej komendy, którzy po ustaleniu okoliczności ucieczki natychmiast przystąpili do poszukiwań.

  Na zewnątrz panowała ujemna temperatura oraz zapadł już zmrok. Sprawę utrudniał fakt, że jest to teren przygraniczny i zachodziła obawa, że nastolatkowie mogą przekroczyć granicę państwa. Dodatkowo obawę wśród funkcjonariuszy wzbudzał fakt, że teren miejscowości jest bardzo rozległy i małoletni mogli się zgubić.

  Do akcji poszukiwawczej włączyli się również pracownicy placówki. Jak ustalono nastolatkowie widziani byli w jednej z bocznych uliczek. Natychmiast policjanci wraz z pracownikami placówki udali się we wskazane miejsce, gdzie w zaroślach znaleźli 15-latkę i 11-latka. Małoletni cali i zdrowi zostali przewiezieni do placówki. Skuteczne działania podjęte przez funkcjonariuszy spowodowały, że akcja poszukiwawcza miała szczęśliwy finał.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2024-01-09 08:23:46 [188.147.13.*] id:1668782  
  rozsadny: Napisał postów [263], status [starszy wyjadacz] Reputacja
  dlaczego uciekli ?

  Nick:
  Treść: