• Autor: kam_ila
  • Wyświetleń: 981
  • Dodano: 2022-06-26 / 13:43
  • Komentarzy: 0

  Już za tydzień "Powitanie wakacji z PPO". Szykuje się zabawa dla całych rodzin

  Zanim wakacje rozkręcą się na dobre, firma PPO, producent obuwia roboczego zaprasza na wielką, rodzinną imprezę. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą niedzielę (3 lipca) w Strzelcach opolskich.


  Już w najbliższą niedzielę 3 lipca obok siedziby firmy PPO zorganizowana zostanie zabawa pt. "Powitanie wakacji z PPO" skierowana do całych rodzin. Wydarzenie odbędzie się na rogu ulic Powstańców Śląskich i Dworcowej, a jej rozpoczęcie zaplanowano na godzinę 12.30.

  Najmłodszych zabawiać będą znane dzieciom Siostry Wajs & Stonoga. Wśród zapewnionych atrakcji znalazły się m.in. fotobudka, zabawy z klaunem, spotkanie z alpakami. Dla głodnych wrażeń czekają konkursy i loteria. Na wydarzeniu pojawią się również znane wszystkim służby - strażacy pochwalą się swoim sprzętem, zaplanowano pokazy strażackie oraz naukę pierwszej pomocy. Na miejsce wydarzenie przyjadą też policjanci, którzy zorganizują miasteczko ruchu drogowego.

  Dla trochę starszych będzie czekało stoisko strzeleckie, stoisko służby więziennej i pokaz samoobrony. Oczywiście nie zabraknie samego PPO, o którym podczas wydarzenia będzie można dowiedzieć się nie tylko bieżących informacji, ale także ciekawostek i historii.

  Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".