• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1756
  • Dodano: 2022-06-10 / 09:00
  • Komentarzy: 0

  Sławomir Batko - Powinna to wszystko zbadać prokuratura

  (Fot. Dżacheć)

  Radni miasta z uwagą przyglądają się spółkom miejskim troszcząc się m.in. o kondycję finansową miasta Opola. Periodyk jakim jest Czas na Opole jest wydawany za publiczne pieniądze i gdyby ograniczał się do przekazywania informacji na temat tego co się dzieje w mieście to nie miałbym nic przeciwko - informuje radny miasta Opole Sławomir Batko. Ten prezydencki biuletyn szkaluje inną spółkę, a na to nie mogę pozwolić - dodaje radny.

  Mieszkania prezydenta Wiśniewskiego zakupione w Opolskim Towarzystwie Budownictwa Społecznego od wielu dni wzbudzają duże zainteresowanie posłów, radnych w mieście czy sejmiku województwa. Konferencje prasowe, kontrole poselskie spotkania z mieszkańcami mają wyjaśnić wszystkie wątpliwości dotyczące mieszkań w OTBS-ie. Złożone zostało doniesieni w prokuraturze i myślę że jest to odpowiedni organ do wyjaśnienia takiej sprawy - podsumowuje radny Batko.

  W ostatnim czasie pojawiła się również informacja o zakupie przez Urząd Miasta dwóch urządzeń do ochrony przed podsłuchami, o których również w dzisiejszym odcinku Drugiej Kawy powie radny miasta Opole Sławomir Batko.

  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.