• Autor: dondiego00
  • Wyświetleń: 1432
  • Dodano: 2022-06-01 / 10:17
  • Komentarzy: 0

  Serghei Burduja - Czujemy niedosyt po tym sezonie

  (Fot. Dżacheć)

  Zakończył się sezon futsalowej Ekstraklasy, w którym zespół z Dreman Futsal Opole Komprachcice zajął czwarte miejsce. Ten sukces to zasługa całej drużyny, która pracowała na to cały rok - podsumowuje Serghei Burduja. Wynik ten nawiązuje do podobnego osiągnięcia zespołu z Opola Arga Marios Opole, który blisko dwie dekady temu zajął czwarte pozycję w futsalowej tabeli.

  Zajęcie miejsca tuż za podium można odczuć jako lekki niedosyt, ponieważ podopieczni trenera Jarosława Patałucha mieli realne szanse na zajęcie medalowej pozycji. Należy pamiętać, że aby zająć wysokie miejsce w tabeli trzeba wygrywać ze słabszymi od siebie zespołami, nam w trakcie sezonu przytrafiło się kilka wpadek - mówi Serghei Burduja. Wiem, że apetyt rośnie w miarę jedzenia, ale na medal musimy poczekaj jeszcze jeden rok - dodaje bramkarz Dremanu.

  O planach na kolejny sezon, o sukcesach w minionej rundzie oraz o transferach zespołu Dreman Futsal Opole Komprachcice porozmawiamy w dzisiejszym odcinku Drugiej Kawy z golkiperem zespołu Sergheiem Burdują.

  reklama

  Napisz co o tym myślisz!

  Dziel się swoją opinią i dowiedz się co myślą inni.
  Włącz się do dyskusji z aktywną społecznością 24opole.