• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 2584
  • Dodano: 2021-03-02 / 15:26
  • Komentarzy: 1

  Trwają poszukiwania 21-letniego mężczyzny po pościgu w Nysie. Pasażerowie z narkotykami

  Trwają poszukiwania 21-letniego mężczyzny po pościgu w Nysie. Pasażerowie z narkotykami
   <i>(Fot. KPP Nysa)</i>

  (Fot. KPP Nysa)

  Policjanci z Nysy poinformowali o nowych faktach związanych z wczorajszym pościgiem ulicami Nysy. W dalszym ciągu na wolności przebywa 21-letni nysanin, który zbiegł po rozbiciu auta na drzewie. W samochodzie znaleziono około 10 gramów amfetaminy.

  1 marca na obrzeżach Nysy policjanci drogówki zobaczyli Mazdę, która poruszała się z dużą prędkością. Widząc to funkcjonariusze dali sygnał do zatrzymania. Kierujący autem mężczyzna nie zareagował na sygnały i gwałtownie przyspieszył, a policjanci natychmiast ruszyli w pościg za kierowcą, który kilka chwil później stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo.

  - Policjanci nyskiej drogówki prowadzili pościg za Mazdą, której kierowca nie zatrzymał się do rutynowej kontroli. Po kilku kilometrach kierowca stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w drzewo. Na miejscu funkcjonariusze zatrzymali czterech pasażerów auta. Policjanci obecnie szukają kierowcy pojazdu - informuje mł. asp. Mateusz Szwaiger z Komendy Powiatowej Policji w Nysie.

  Policjanci zatrzymali 4 osoby w wieku od 16 do 37 lat. - Podczas kontroli u jednego z pasażerów, jak i w samochodzie znaleźli woreczki ze zbryloną, białą substancją. Badanie testerem pokazało, że jest to amfetamina. Cała czwórka została przewieziona do komendy celem wykonania dalszych czynności. Ustalono też, że pojazdem kierował 21-letni mieszkaniec Nysy, który jest poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności - słyszymy.
  reklama

  Więcej zdjęć

  24opole.pl

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

  2021-03-02 17:14:45 [83.22.179.*] id:1608950  
  ktostamtaki: Napisała postów [258], status [maniak] Reputacja
  Patologia

  Nick:
  Treść: