• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1336
  • Dodano: 2020-01-16 / 14:48
  • Komentarzy: 0

Rusza konkurs "Opolska Marka 2019" a w nim nowe kategorie

 
 
Rusza konkurs "Opolska Marka 2019" a w nim nowe kategorie

(Fot. Dżacheć)

Marszałek województwa opolskiego Andrzej Buła ogłosił konkurs "Opolska Marka 2019". Wśród kategorii znalazły się m.in. najlepsza usługa, produkt, przedsiębiorstwa promujące region, wolontariat pracowniczy, pracodawca roku, opolskie ze smakiem oraz lider opolskiej gospodarki.

Zgłoszenia do 17. edycji konkursu organizowanego przez Zarząd Województwa Opolskiego wspólnie z Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki, Wojewódzkim Urzędem Pracy i Regionalnym Ośrodkiem Polityki Społecznej można dokonywać do 14 lutego 2020 roku.

- Rozszerzyliśmy nasze kategorie o wolontariat pracowniczy, pracodawcę roku oraz lider opolskiej gospodarki. Pozostają tradycyjne kategorie jak usług, produkt i promocja regionu. Dodatkowo wprowadzamy kategorię opolskie ze smakiem. Chcemy pokazać nasze województwo pod kątem dobrych kulinariów - mówi marszałek Andrzej Buła.

- Taka działalność prospołeczna realizowana przez firmy, wspieranie pracowników w ich działalności charytatywnej jest spotykane na terenie województwa opolskiego - mówi Agnieszka Gawruk, zastępca dyrektora Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Opolu.

W tym roku po raz pierwszy pokazuje się kategoria "Pracodawca roku". - Wybierzemy pracodawcę, symbol i markę naszego regionu. Tutaj liczy się zaangażowanie pracodawcy w zatrudnianiu pracowników. Pracodawcą roku może zostać każdej wielkości firma, która cechuje się dużą dynamiką zatrudnienia oraz dbanie o rozwój i wykształcenie swoich pracowników - dodaje Maciej Kalski, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Opolu.

Celami konkursu są m.in. rozpowszechnianie informacji o potencjale produkcyjnym oraz usługowym przedsiębiorstw województwa opolskiego, promocja wyróżniających się produktów i usług wyróżniających się w regionie opolskim, w szczególności produktów promujących żywność wysokiej jakości oraz dziedzictwo kulinarne regionu oraz popularyzowanie wiedzy na temat jakości, nowoczesnych, zgodnych z normami ekologicznymi technologiach produkcji i efektywnych metodach zarządzania.

Dokumenty niezbędne do zgłoszenia się do konkursu znajdują się TUTAJ.

Rozstrzygnięcie konkursu oraz uroczysta gala podczas której zostaną wręczone nagrody odbędzie się 25 marca 2020 roku w Filharmonii Opolskiej.

reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".