• Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 1532
  • Dodano: 2019-02-19 / 09:07
  • Komentarzy: 0

  "Niepozorny 1 procent" - o nagrody w konkursie mogą walczyć także mieszkańcy Opola

  "Niepozorny 1 procent" - o nagrody w konkursie mogą walczyć także mieszkańcy Opola

  (Fot. UMO)

  Nie tylko Organizacje Pożytku Publicznego, ale także mieszkańcy Opola mogą wziąć udział w konkursie "Niepozorny 1 %". Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola czeka na zgłoszenia!


  W ramach konkursu Niepozorny 1 % po raz pierwszy mogą wziąć w nim udział nie tylko OPP ale także mieszkańcy Opola. Mogą oni stworzyć prace konkursową pod hasłem "Na jaką organizację przeznaczam swój 1 % podatku i dlaczego?"

  W konkursie przewidziane są nagrody pieniężne - 2000 zł w kategorii film i 1000 zł w kategorii hasło-zdjęcie oraz atrakcyjne nagrody rzeczowe, m.in. bezprzewodowe wodoodporne głośniki JBL Charge 3. Uczestnikami konkursu mogą być organizacje pożytku publicznego posiadające siedzibę w Opolu oraz mieszkańcy Opola. Przypomnijmy, że komisja konkursowa będzie wybierać prace w trzech kategoriach:

  1) Film - plik video promujący organizację pożytku publicznego z Opola, uczestniczącą w konkursie (można nagrywać telefonem),
  2) Hasło oraz zdjęcie - zachęcające podatników do przekazania 1 % podatku na OPP,
  3) Tekst - krótki tekst (maksymalnie 3.000 znaków ze spacjami) na temat której organizacji pożytku publicznego oddam swój 1% i dlaczego.

  Termin na zgłaszanie swoich prac trwa od 8 lutego 2019 do 11 marca 2019 roku. Prace konkursowe należy przekazywać do Centrum Dialogu Obywatelskiego Urzędu Miasta Opola, ul. Koraszewskiego 7-9, w kopercie z dopiskiem "Konkurs Niepozorny 1%" lub przesłać na adres poczty elektronicznej e-mail ngo@um.opole.pl ( o pojemności max. do 10 MB).

  Wydarzenie plenerowe z udziałem mieszkańców i organizacji podsumowujące kampanię oraz konkurs "Niepozorny 1%" - planowany termin 13 kwietnia 2019 r.

  Portal 24opole.pl jest współorganizatorem konkursu Niepozorny 1%.
  Patronat 24opole
  reklama

  Wydarzenia pod patronatem portalu

  Napisz co o tym myślisz!

  Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

  Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".