• 0
0
  • Autor: Aga_Ko
  • Wyświetleń: 4167
  • Dodano: 2018-09-06 / 07:38
  • Komentarzy: 1

Remonty i utrudnienia wracają na A4. Dziś zamknięta zostanie jezdnia północna na Wrocław

 
 
Remonty i utrudnienia wracają na A4. Dziś zamknięta zostanie jezdnia północna na Wrocław

(Fot. GDDKiA Opole)

Planowana druga część remontu autostrady A4 rusza już dziś w południe. O objazdach będą informowały specjalne tablice przy drogach dojazdowych oraz komunikaty umieszczone na samej autostradzie.


GDDKiA W Opolu informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 06.09.2018 r. o godz. 12.00 zostanie zamknięta jezdnia północna (kierunek Wrocław) autostrady A-4. Wcześniej wykonawca robót ustawił oznakowanie pionowe w ciągu autostrady A4 oraz na drogach objazdowych.

Na obu kierunkach, na dojazdach do przeplotów w odstępach co 2,0 km zostały ustawione przenośne sanitariaty, które będą służyć użytkownikom dróg w przypadku powstania zatorów. Dodatkowo w tych miejscach oraz na odcinku prowadzonych robót będzie zapewniona woda pitna. Punkty z wodą będą oznakowane specjalnymi tablicami.

Podczas remontu będą również stosowane mobilne znaki o zmiennej treści. Znaki te będą ustawiane na drodze w każdy poniedziałek na jezdni w kierunku Wrocławia oraz w każdy piątek na jezdni
w kierunku Katowic, a także w sytuacji powstania zatoru.


Planowany termin zakończenia remontu to 31.10.2018 r.
reklama

Więcej zdjęć

24opole.pl
24opole.pl

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2018-09-06 11:56:56 [94.254.145.*] id:1561835  
wojtq: Napisał postów [49], status [rozkręca się] Reputacja
Od Rzeszowa aż po Wrocław. Duży remont! Hmmm... a może na jakimś odcinku. Podpowiem, można podać od do kilometra autostrady lub pomiędzy węzłami. A idealnie to podać obie informacje, wtedy News będzie naprawdę wartościowy.
[1]

Nick:
Treść:

Najczęściej czytane

Powiązane materiały

Polub nas!

Chmura tagów

Ogłoszenia