• 0
0
  • Autor: Majlan
  • Wyświetleń: 5219
  • Dodano: 2017-07-27 / 12:21
  • Komentarzy: 1

Ma 5 lat, przeszła ponad 70 "chemii". Przyjdź na piknik, pomóż Sarze!

 
 
Ma 5 lat, przeszła ponad 70 "chemii". Przyjdź na piknik, pomóż Sarze!

(Fot. mat. organizatora)

Już w najbliższą niedzielę w domEXPO odbędzie się Piknik Charytatywny "Rollkowisko i Przyjaciele". W czasie imprezy odbędzie się zbiórka datków na leczenie chorej na białaczkę dziewczynki.

Sara Barczyk to wesoła 5-latka mieszkająca w Chróścicach. W tegoroczne walentynki zdiagnozowano u niej ostrą białaczkę limfoblastyczną. Obecnie dziewczynka walczy z nowotworem we wrocławskiej klinice onkologii dziecięcej "Przylądek Nadziei". Sara przeszła już 70 chemioterapii, ale leczenie potrwa jeszcze około 2 lat. By je dokończyć, niezbędne jest uzbieranie pieniędzy na leki i opatrunki.

- W okresie letnim - gdy frekwencja na Rollkowisku jest niższa - staramy się pomagać innym. Zbieraliśmy już rolki czy artykuły biurowe, w tym roku pomożemy tej dziewczynce - tłumaczy Denis Kokott z domEXPO.

- Zależało nam jednak na odejściu od klasycznego modelu imprez charytatywnych, które opierają się głównie o loterie fantowe. Stawiamy na atrakcje, z których można skorzystać w zamian za dobrowolny datek do puszki - słyszymy.

Na parkingu domEXPO będzie można wypożyczyć rolki i pojeździć na specjalnym torze. Dzieci z pewnością ucieszy możliwość pomalowania buzie i otrzymania słodyczy oraz soków. Paniom polecamy zabiegi pielęgnacyjne na dłonie i twarz. Wszyscy chętni będą mogli również wziąć udział w treningu zumby czy boksu, oddać krew oraz zobaczyć w akcji strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Chróścicach.

Piknik Charytatywny "Rollkowisko i Przyjaciele" rozpocznie się w niedzielę 30 lipca o godzinie 14.
Patronat 24opole
reklama

Wydarzenia pod patronatem portalu

Napisz co o tym myślisz!

Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

2017-07-28 07:09:11 [46.171.63.*] id:1538305  
babels: Napisał postów [1], status [żółtodziób] Reputacja
Napiszcie więcej o Akcji WALKA ŻYCIA. https://pomagamy.im/walkazycia

Nick:
Treść: