• Autor: Mat
    • Wyświetleń: 20831
    • Dodano: 2013-01-08 / 18:21
    • Komentarzy: 90

    Fikcja w kampanii ratusza. Basia nie mieszka w Opolu i nie płaci tu podatków.

    Fikcja w kampanii ratusza. Basia nie mieszka w Opolu i nie płaci tu podatków.

    (Fot: UM w Opolu)

    Fikcja w kampanii ratusza. Basia nie mieszka w Opolu i nie płaci tu podatków.

    Baner publikowany w ramach kampanii. Basia mieszkająca w Opolu od 5 lat i płacąca tu podatki okazała się jedynie wymysłem urzędników.

    „Basia od 5 lat mieszka w Opolu - tu płaci podatki. Jest częścią tego miasta i wie, że ma wpływ na jego rozwój. Sprawdź, czy Ty również możesz pójść w ślady Basi?” - zachęca opolski ratusz na swoich stronach internetowych, a także za pośrednictwem kampanii plakatowej. Problem w tym, że osoba zaprezentowana na zdjęciu w Opolu nie mieszka i nie ma z nim nic wspólnego. Jest jedną z setek tysięcy twarzy z komercyjnej bazy zdjęć.

    Zobacz takze Ukraińcy stracili prawo pobytu. Nie wjadą do Schengen przez 10 i 6 lat

    Widok Basi, uśmiechniętej studentki pracującej i studiującej w stolicy Opolszczyzny z pewnością już nie jednego zachęcił do odprowadzania podatku dochodowego właśnie w Opolu. Problem w tym, że dziewczyna ze zdjęcia, które ratusz wykorzystuje do prowadzenia kampanii, to nie Basia, nie opolanka, nie wiadomo w ogóle czy Polka. I dalej – dziewczyna nie pracuje w Opolu, nie studiuje tutaj a już z pewnością nie zdecydowała się płacić podatków, które przeznaczone mogą być na rozwój miasta.

    Nasze ustalenia potwierdzili autorzy kampanii. - To prawda, wykorzystaliśmy fotografię z komercyjnej bazy zdjęć. Osoba na zdjęciu nie jest związana z Opolem – usłyszeliśmy dzisiaj od pracownika biura promocji opolskiego ratusza. Nie zgodził się jednak na podawanie jego imienia i nazwiska. Naszego reportera odesłał do szefowej biura – Ewy Dudy, przebywającej we wtorek w delegacji. Nie udało nam się z nią skontaktować. Nieoficjalnie nasz reporter ustalił, że kampania była przygotowywana „na ostatnią chwilę” i pod presją czasu nie udało się jej przeprowadzić w inny sposób.

    Zobacz takze Kora wróciła do Opola. Odsłonięto pomnik artystki w symbolicznym miejscu

    - Całkiem niedawno okazało się, że premier Tusk pokazywany był podczas kilku konferencji w tematyce działań prorodzinnych na tle irlandzkiej rodziny, także z bazy fotograficznej. Idea szczytna ale wpadka ogromna. W przypadku Opola mamy do czynienia z podobną sytuacją – ocenia Bogusław Feliszek, specjalista z zakresu Public Relations. - Nawet milion złotych wydany na kampanię to będą pieniądze wyrzucone w błoto, jeśli Basia nie będzie z Opola. Basia to musi być osoba konkretna, z krwi i kości którą można pokazać. W obecnej sytuacji kampania jest po prostu nieautentyczna, niewiarygodna – podkreśla Feliszek.

    Kampania "Płać podatki w Opolu" do której zachęca "Basia" realizowana jest przez opolski ratusz za pośrednictwem billboardów, plakatów, ekranów ledowych, spotów radiowych a także banerów w internecie. Jej koszt w 2012 roku to 14 tysięcy złotych.
    reklama

    Zarezerwuj unikatowy login zanim wyprzedzą cię inni! Włącz się do dyskusji i wymieniaj poglądy na różne tematy z aktywną społecznością.

    Forum pod artykułem jest w trybie "tylko dla zalogowanych".

    2013-01-10 20:36:35 [89.74.182.*] id:979681  
    zlotko: Napisał postów [102], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    Aaa czepiacie sie!

    Nick:
    Treść:
    2013-01-10 04:22:58 [93.154.157.*] id:979077  
    R1973P: Napisał postów [1539], status [Szycha] Reputacja
    ściema, a żeby tylko jedna przytoczę przykład , w radiu mały konkursik esemesowy !:P 100 000 do wygrania, szczęściarz odebrał telefon i wygrał te 100 000, a na pytanie z anteny, ile wysłał tych esemesów, on mówi że jeden!!!!!!!!taki przypadek, jeden z stu milionów

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 12:18:26 [194.29.180.*] id:978361  
    spellhowler: Napisał postów [4819], status [VIP] Reputacja
    Basia dzisiaj puści bąka, sprawdź czy i ty masz taką możliwość...
    [1]

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-01-09 22:36:44 [91.235.19.*] id:978901  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...dwa lata temu miała wypadek,dachowała...
    2013-01-09 22:39:05 [84.194.98.*] id:978904  
    Boerin: Napisał postów [18662], status [VIP] Reputacja
    Najwazniejsze zeby jajec do ciasta na pizze nie dodawac! :D:D:D
    2013-01-09 21:34:37 [46.113.223.*] id:978809  
    Odrażający drab: Napisał postów [2181], status [Szycha] Reputacja
    Taa. Mam tysiąc pińćset na rękie, mieszkam w Opolu, a podatki płacę na Cyprze.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-09 21:38:20 [91.235.19.*] id:978812  
    Hubertus: Napisał postów [31296], status [VIP] Reputacja
    ...dziennie?...
    2013-01-08 20:08:26 [83.13.133.*] id:978031  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    jestem ciekawy ile ci obywatele poniżej zrobili lub zostawili podatku w OPOLU że są honorowymi obywatelami tej mieściny ;D Spis osób, którym nadano tytuł honorowego obywatela Opola Lata 1850-1932 1850 XI 24 - Karl Ignatius Lorinser (1796-1853) 1892 II 1 - dr Adolf Wiener (1812-1895) 1895 VI 29 - Paul Möbius (?-1927) 1906 I 18 - dr Rudolf von Bitter (1846-1914) Lata III Rzeszy 1933 VII - Adolf Hitler (1899-1945) 1933 - Helmuth Brückner (1896-?) 1933 - Josef Adams vel Josef Joachim Adamczyk (1901-1971) Lata PRL 1978 - Janusz Gniatkowski (1928-2011) Lata III RP 1991 VI 18 - Józef Pawliczek 1993 V 20 - Mieczysław Białkiewicz (1919-2003) 1994 X 27 - Karl A. Galling 1994 X 27 - F. Norbert Greger 1994 X 27 - Dieter Bach 1994 X 27 - dr Karl Heinz Harbeck 1995 III 23 - Manfred Gerwinat 1996 II 1 - Arnold Borowitza (ur. 1936) 1996 II 1 - Krystyna Borowitza (ur. 1937) 1996 II 29 - prof. Józef Szajna (1922-2008) 1997 X 23 - Jerzy Grotowski (1933-1999) 1998 III 26 - Dietmar Lenz 1998 III 26 - Joachim Zindler 1998 VI 17 - Maciej Nowicki (ur.1941) 1999 IV 22 - Jerzy Widzyk (ur. 1959) 1999 X 21 - Hubertus Janas 2001 V 3 - prof. Wiesław Lesiuk (1943-2003) 2001 IX 27 - Jean-Pierre Leleux (ur. 1947) 2001 IX 27 - Franck-Dominique Raineri 2002 IV 25 - Andrzej Balcerek (ur. 1955) 2002 X 10 - Bruno Schultz (1932-2009) 2003 X 20 - Pierre Aarts 2003 XII 14 - Irena Hundt (ur. 1929) 2003 XII 14 - Wanda Łangowska (1921-2009) 2003 XII 14 - Teresa Patoła 2003 XII 14 - Władysław Gomoła 2003 XII 14 - Piotr Kapica 2003 XII 14 - Franciszek Mikuła (ur. 1913) 2003 XII 14 - Julian Planetorz (1917-2005) 2004 III 25 - prof. Martin Stohrer (1943-2008) 2005 XI 10 - Ryszard Kaczorowski (1919-2010) 2008 III 20 - Andrzej Wajda (ur. 1926) 2008 V 28 - Lech Wałęsa (ur. 1943) Honorowi obywatele miasta z nieustaloną datą nadania tytułu: Paul von Hindenburg (1847-1934) Paul Schiffmann - radca prawny, przewodniczący rady miasta Holtz - Unterstaatsssekretär w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych - tytuł nadany przed 1909r. Friedrich Ernst von Schwerin (1863-1936).............................. a to nie cała lista ;P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2013-01-08 22:05:43 [89.74.40.*] id:978130  
    Uoldd: Napisał postów [913], status [stały bywalec] Reputacja
    ale wypot.
    2013-01-08 22:08:09 [83.13.133.*] id:978133  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    a gdzie ;D
    2013-01-09 21:09:18 [91.236.163.*] id:978779  
    mikim37: Napisał postów [80], status [młodszy wyjadacz] Reputacja
    kopiuj wklej :)
    2013-01-09 21:11:06 [83.13.133.*] id:978781  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    tylko ;)
    2013-01-09 08:44:47 [83.4.24.*] id:978239  
    Dzte: Napisał postów [511], status [starszy pismak] Reputacja
    ciekawe czy jakby Tusk nie dał dupy to by pisali o Basi ???

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-09 15:50:28 [176.111.136.*] id:978500  
    moka22: Napisała postów [140], status [wyjadacz] Reputacja
    Komu? Merkel? czy Basi? bo się pogubiłam.
    2013-01-09 15:48:03 [176.111.136.*] id:978496  
    moka22: Napisała postów [140], status [wyjadacz] Reputacja
    Nie czepiać się Pana Premiera on zawsze wywiązuje się z obietnic obiecywał drugą Irlandię to macie na drugim planie irlandzką rodzinę :-)

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-09 15:49:18 [176.111.136.*] id:978498  
    moka22: Napisała postów [140], status [wyjadacz] Reputacja
    A co do Basi prezydent Opola tylko bierze przykład od swego przywódcy.
    2013-01-09 11:49:23 [81.219.6.*] id:978344  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    afera..wszyscy wiemy że chodzi o istotę całej sprawy a nie o to kto tam na zdjęciu widnieje..

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 21:03:40 [194.29.180.*] id:978055  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    idę się pochlastać. najpierw ta 10 letnia dziewuszka co zrobiła szanowne władze w balona teraz basia, nie wspomnę już o tusku, który reklamował idealną polską rodzinę, a na zdjęciu była idealna rodzinka z irlandii. gdzie ja żyję??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-01-08 21:08:08 [83.30.224.*] id:978060  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    a co na to ACTA? :D
    2013-01-08 21:11:41 [194.29.180.*] id:978064  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    trzeba do nich napisać.
    2013-01-09 11:47:56 [81.219.6.*] id:978343  
    antyP.I.S.: Napisał postów [5725], status [VIP] Reputacja
    bo Polska to przecież druga Irlandia hehe
    2013-01-09 10:36:27 [213.238.111.*] id:978308  
    Mort: Napisał postów [1158], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    Kupili zdjęcie modelki ze strony,i co wielkiego się stało,bo mi wydaje się to całkiem normalne ponieważ na stronach internetowych sklepach serwisach aukcyjnych czy reklamach jest to raczej standardowa procedura.Kupuje się zdjęcie i i ma się prawo je wykorzystać a taki zdjęcie kosztuje powiedzmy 2zł a modelce trzeba by zapłacić dużo więcej.

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 18:44:44 [83.10.0.*] id:977960  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Ale afera "ogórkowa" :D Ile osób biorące udział w reklamach, dając własny wizerunek na rzecz kampanii używa reklamowany produkt?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [4]
    2013-01-08 18:45:46 [77.223.234.*] id:977965  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    trzeba zapytać Natalię Siwiec...;)
    2013-01-08 18:50:44 [83.10.0.*] id:977971  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Reklama sama w sobie jest oszustwem/ fikcją by przyciągnąć tylko klienta.
    2013-01-08 18:53:28 [83.10.0.*] id:977973  
    Juljan: Napisał postów [15743], status [VIP] Reputacja
    Demotywator: ta cała Natalia też jest sztuczna jak "śnieg na Wielkiej Krokwi latem" ;)
    2013-01-09 10:32:26 [90.156.124.*] id:978306  
    aniuska: Napisała postów [21279], status [VIP] Reputacja
    no baaa, nigdy nie wierz reklamie, zawsze kłamią ;)
    2013-01-09 09:49:00 [80.54.62.*] id:978292  
    PrzyBrzegu: Napisał postów [111], status [wyjadacz] Reputacja
    A może by tak wymyślić kampanię typu "Pracodawco płać większe wynagrodzenie swoim pracownikom za ciężką pracę! Dawanie podwyżek jest w modzie." ...??

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 09:46:52 [80.54.62.*] id:978288  
    PrzyBrzegu: Napisał postów [111], status [wyjadacz] Reputacja
    Ale sensacja... reporterzy nie mają się już czym zajmować...

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 09:27:49 [212.244.41.*] id:978263  
    opolanin240: Napisał postów [1137], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    i mamy "Awanturę o Basię". Tylko ni jak mi ona nie pasuje na studentkę...

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 09:26:25 [178.252.22.*] id:978261  
    chrząszcz: Napisał postów [5745], status [VIP] Reputacja
    a może by tak coś wymyślili, aby zachęcić właścicieli stacji paliwowych do obniżenia cen paliwa np. o 50 groszy/litr

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 00:13:05 [83.30.224.*] id:978207  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Gdzie jest Basia?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [7]
    2013-01-09 00:18:20 [46.169.56.*] id:978210  
    OpolskiMan: Napisał postów [5], status [żółtodziób] Reputacja
    za sałatą :P
    2013-01-09 00:39:50 [83.29.99.*] id:978214  
    ravyr: Napisał postów [490], status [starszy pismak] Reputacja
    ;-) gdzie jest Nemo? /// no a czego się spodziewali za 14 tys? posumujcie sobie koszty plakatów, ekranów, spotów, nie_wiadomo_czego_jeszcze i zobaczycie na jaką Basię wystarczy. Na taką za 99 centów... Miała być kampania ambitna, kolorowa, z Basią jak z baśni... a wyszło... jak z baśki
    2013-01-09 08:37:07 [83.18.31.*] id:978236  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tia,a tyle pięknych opolanek z radością użyczyłoby Swej twarzy dla tak szczytnej kampanii,for free-nieprawdaż nika??
    2013-01-09 08:47:18 [83.30.234.*] id:978241  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    tak wiem coolerr , czas na mały lifting , ale nie tak obcesowo chłopie :D
    2013-01-09 08:51:30 [83.18.31.*] id:978243  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Hmm,to był komplement,szczery...
    2013-01-09 08:53:01 [83.18.31.*] id:978246  
    coolerr: Napisał postów [12933], status [VIP] Reputacja
    Tia,jakoż,iż nie posiadam,żadnego areału ziemnego,ww tytuł mi nie przysługuje...
    2013-01-09 09:00:39 [83.30.234.*] id:978250  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    dobra, powstawiam zęby z przodu i się zgłoszę :D
    2013-01-09 08:16:28 [91.220.0.*] id:978234  
    opolski: Napisał postów [977], status [stały bywalec] Reputacja
    mogli jakąś ładna Opolankę wziac do tej "reklamy" tyle u nas ładnych kobiet, a nie jakiegos zagranicznego pasztecika

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 08:15:28 [91.220.0.*] id:978233  
    opolski: Napisał postów [977], status [stały bywalec] Reputacja
    niestety w Opolu wiele kampanii i działań jest podejmowanych pod presja czasu bo ktos sie zagapił, pamietajmy o tym przy najblizszych wyborach, żeby odsunąć tych co nie potrafia a siedzą na stołkach przez zasiedzenie

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 08:00:25 [217.173.195.*] id:978226  
    zaodrzanin123: Napisał postów [16], status [nowy] Reputacja
    Ale temat!! Co za różnica przy jest to basia z katowickiej czy z londynu. Wiadomo, że chodzi o to żeby ludzie mieszkający w Opolu tutaj płacili podatki bo korzystają z dobordziejstw miasta.

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 07:51:13 [217.173.195.*] id:978222  
    nynuś: Napisał postów [214], status [maniak] Reputacja
    A to kłamczuszki ! Zresztą nie pierwszy raz...

    Nick:
    Treść:
    2013-01-09 06:48:21 [80.87.171.*] id:978217  
    dontomasso: Napisał postów [4849], status [VIP] Reputacja
    baska nie ma fajnego biustu!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-09 07:22:36 [87.147.13.*] id:978219  
    hensie: Napisał postów [1135], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    bo nie moze byc cos fajne czego niema!
    2013-01-08 21:15:20 [178.252.29.*] id:978067  
    CarlitoBrigante: Napisał postów [2752], status [Szycha] Reputacja
    Haha jaki obszerny artykuł o nieautentycznych billboardach lecz i tak czuję niedosyt, chcę więcej czytać na ten temat! Żądam dogłębnego zbadania sprawy, skąd, gdzie, po co i za ile. Czekam na powrót do sprawy.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-09 00:42:21 [83.29.99.*] id:978215  
    ravyr: Napisał postów [490], status [starszy pismak] Reputacja
    komisję proponuję powołać
    2013-01-08 22:15:30 [83.29.198.*] id:978144  
    sebek: Napisał postów [1537], status [Szycha] Reputacja
    W tym regionie jeszcze nic nie osiągnięto nie kłamiąc ;) iykwim :P

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-09 00:08:45 [194.29.180.*] id:978206  
    urzad skarbowy: Napisał postów [704], status [rozpisany/na] Reputacja
    Raczej w tym państwie
    2013-01-08 22:38:23 [89.79.81.*] id:978171  
    miminka: Napisał postów [1034], status [zrobił/a karierę] Reputacja
    ale obciach-Basia to nie Basia, temat na 1 stronę, większych problemów w mieście póki co nie ma

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 22:13:38 [83.30.29.*] id:978141  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Nielicha historia!!!! poczułam się tak wstrząśnięta tą informacją,że pewnie nie usnę.Straszna rzecz-Basia nie jest Basią, i nie pochodzi z Opola! koszmar.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [6]
    2013-01-08 22:14:32 [194.29.180.*] id:978143  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    normalnie też mam poryty beret od tej wiadomości.
    2013-01-08 22:15:50 [83.30.29.*] id:978145  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Dobra rada, niech wynajmą na te foty panią Krychę z zieleniaka, i będzie git.
    2013-01-08 22:18:37 [83.30.29.*] id:978148  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Pewnie na podstawie tej historii, niedługo powstanie nowy odcinek "ukryta prawda" czy jakieś podobne tego typu ustrojstwo.
    2013-01-08 22:19:32 [194.29.180.*] id:978149  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    beniamin "dlaczego go". mogę zagrać basię z reklamy :D
    2013-01-08 22:21:24 [194.29.180.*] id:978152  
    znaczekop: Napisała postów [3904], status [VIP] Reputacja
    dlaczego ja* :) od tego niusa to już nawet zapominam jak pisać ;)
    2013-01-08 22:22:41 [83.30.29.*] id:978153  
    beniamin: Napisała postów [6518], status [VIP] Reputacja
    Ja mogę być reżyserem i chętnie Cię zatrudnię.... jedynie co do gaży to musimy to ustalić ale nie tu :D
    2013-01-08 21:54:26 [93.181.160.*] id:978113  
    Supermen: Napisał postów [4997], status [VIP] Reputacja
    O.T reportaż na tvp2 o tym gościu co nęka te kobitę z Łopola przez 6lot.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-08 21:55:15 [194.29.180.*] id:978114  
    anio74: Napisała postów [15795], status [VIP] Reputacja
    Właśnie oglądam;) Ale dzięki Rolik:)
    2013-01-08 21:28:14 [37.30.61.*] id:978081  
    neon: Napisał postów [3004], status [Szycha] Reputacja
    10 letnia dziewczynka zrobiła policję ze zdjęciem w bambuko to ratusz nie chce być gorszy w oszustwach.

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 21:03:54 [83.10.233.*] id:978056  
    martus2212: Napisał postów [8], status [nowy] Reputacja
    ja mogę się poświęcić za "Basię" :D mieszkam w Opolu, studiuje w Opolu, pracuje w Opolu i place podatki w Opolu xD a chętnie sobie dorobię :D

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 19:26:38 [62.226.43.*] id:977991  
    ottovon: Napisał postów [564], status [rozpisany/na] Reputacja
    polski polityk powie prawde jak sie pomyli, stare ale prawdziwe :/ i jak normalni mieszkancy maja podchodzic do spraw powaznie skoro wszyscy dookola klamia??

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-08 21:00:48 [83.30.224.*] id:978053  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    fikcyjna Basia w kampanii ratusza, fikcyjna "polska" rodzina w kampanii Tuska pt ""rok rodziny ...wszystko fikcja tak jak te wszystkie programy
    2013-01-08 20:49:25 [77.253.64.*] id:978046  
    MarkizaDe: Napisał postów [13], status [nowy] Reputacja
    Poza tematem.Mam pytanie ostatnio jechałem rowerem przez Grudzice i zobaczyłem że nasz słynny "Dom w świetle" na ul. Cybisa został przemalowany,nowe bramy, jakies wypasione auta...czy ktos wie co tam się dzieje????? Ja szczerze mam nadzieje ze czarownica i jej szalony mąż się wyprowadzili a nie ze jakas nowa sekta sie tworzy....!!!!

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 19:03:41 [178.252.17.*] id:977976  
    thee: Napisał postów [383], status [pismak] Reputacja
    Nie do pomyślenia... żeby z MOICH!!! podatków żył Patryczek Jaki ... i reszta cyrku :/

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [3]
    2013-01-08 20:37:07 [85.232.230.*] id:978040  
    Polpha: Napisał postów [10065], status [VIP] Reputacja
    To fakt
    2013-01-08 20:38:49 [83.13.133.*] id:978042  
    M1974P: Napisał postów [14334], status [VIP] Reputacja
    jak nie jak TAK ;D
    2013-01-08 20:48:44 [178.252.27.*] id:978045  
    Eskalacja: Napisał postów [534], status [starszy pismak] Reputacja
    to zostan ninja, nie odprowadzaj podatków... tez masz problem
    2013-01-08 20:36:05 [85.232.230.*] id:978039  
    Polpha: Napisał postów [10065], status [VIP] Reputacja
    Ale afera!!!! Na pierwsza stronę faktu

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 20:31:00 [217.197.76.*] id:978037  
    opolaninn: Napisał postów [3116], status [Szycha] Reputacja
    Ojej ale mi afera przecież to tylko twarz i nie ma znaczenia chodzi o przesłanie jakie niesie...

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 20:19:08 [77.180.115.*] id:978034  
    anstel: Napisał postów [3800], status [VIP] Reputacja
    Do Putina czeba uciekać tam mniejszy podatek ten opasły żabojad tak zrobił ha,ha.

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 20:02:13 [83.29.79.*] id:978028  
    szyma: Napisał postów [796], status [stały bywalec] Reputacja
    Ta informacja mnie dobiła. Dostałem depresji... Basiu czemu???

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 19:56:33 [85.178.217.*] id:978022  
    badamaku: Napisała postów [151], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    o rany,jaka tragedia!!!!ej tak naprawde,to tylko reklama,kogo obchodzi kim naprawde jest dziewczyna na zdjeciu!!!!chodzi o tekst ktory ma zadzialac!!!!marketing sie kłania!!!!!

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-08 19:58:08 [85.178.217.*] id:978025  
    badamaku: Napisała postów [151], status [starszy wyjadacz] Reputacja
    wtakim badz razie czy wszyscy inni z tym zwiazani sa z opola??czy placa podatki w opolu??grafik,drukarnia,fabryka papieru ect??????
    2013-01-08 19:51:20 [46.112.183.*] id:978019  
    autovidol: Napisał postów [767], status [rozpisany/na] Reputacja
    podatki pobiera FISKUS czyli Fenomenalna Instytucja Skutecznie Konstruująca Ubóstwo Społeczne

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 19:03:46 [89.74.188.*] id:977977  
    harry: Napisał postów [2392], status [Szycha] Reputacja
    Ja tam chętnie się zgodzę na udział w reklamie. Nie jestem z Opola choć mieszkam tu od kilkunastu lat i odprowadzam podatek właśnie w Opolu. Ciekawe czy ktoś z ratusza się odezwie do mne.Piszę zupełnie poważnie.

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [2]
    2013-01-08 19:04:51 [91.193.208.*] id:977978  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a jesteś chociaż dirty?;)
    2013-01-08 19:26:04 [37.108.229.*] id:977990  
    vinga.op: Napisała postów [9456], status [VIP] Reputacja
    ...cool i jazzy? :)
    2013-01-08 19:12:09 [46.112.183.*] id:977980  
    autovidol: Napisał postów [767], status [rozpisany/na] Reputacja
    To nie Basia, nie opolanka, nie wiadomo w ogóle czy Polka. I dalej – dziewczyna. I tu postawiłbym kropkę

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 19:00:27 [178.180.42.*] id:977974  
    tomuniu: Napisał postów [2887], status [Szycha] Reputacja
    Basia jak masz robotę w Holce to siedź tam i nie wracaj tutaj bo nie ma do czego pracy nie ma, benzyna droga, opłaty idą w górę wypłaty niekoniecznie jak się polepszy damy znać. Trzymaj się ciepło i z daleka od tego kraju

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 18:50:24 [83.30.224.*] id:977970  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    http://www*plotek*pl/plotek/1,78649,7039626,Baska_dostala_swoj_program.html

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-08 18:50:55 [83.30.224.*] id:977972  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    idealna Basia na wizytówkę Opola :D
    2013-01-08 18:46:00 [91.193.208.*] id:977966  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    no szerloki, wybitny sukces, tłumy szaleją.. ale co z tego? I co dalej, `odkryjecie`, że mazurskie łąki z reklam to RPA?

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-08 18:49:26 [91.193.208.*] id:977969  
    RAII: Napisał postów [27573], status [VIP] Reputacja
    a człowiek się dziwi, że ludzie odbierają Biblię dosłownie.. delikatne choć podniesienie poziomu umowności, lekka metafora i wszystko leci na pysk;)
    2013-01-08 18:47:36 [89.76.166.*] id:977967  
    mandolina: Napisał postów [547], status [rozpisany/na] Reputacja
    Basia widząc ile ma do zapłacenia podatków podpaliła swojego golfa :-)

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 18:39:50 [77.253.70.*] id:977952  
    spartan69: Napisał postów [450], status [pismak] Reputacja
    Boże co za propaganda,,,,Basia ma wafla na na twarzy i sie cieszy , połowa z jej dochody to zus i podatki....Ale nie wie o tym że pieniedzy na emeryture nie bedzie dla niej,,,,,no i nich pójdzie zapisać sie na wizyte do specjalisty z NFZ...masakra,,,obłed....a Basia pracuje za 1100zł netto....i jest szczesliwa....co za obłęd...A mafia urzedników siedzi w ratuszu i urzedzie marszłkowskim i pije kawę pół dnia, i zarabia dwa razy tyle co Basia....ale Basia jest usmiechnieta, znajdzie bogatego faceta z kasą....

    Nick:
    Treść:
    Pokaż - Ukryj  Odpowiedzi [1]
    2013-01-08 18:45:05 [83.30.224.*] id:977962  
    nika: Napisała postów [22946], status [VIP] Reputacja
    Basia pewnie grzeje stołek w jakimś ministerstwie,że ma takiego rogala na twarzy, albo w Irlandi ewentualnie hehe
    2013-01-08 18:44:10 [77.223.234.*] id:977958  
    Demotywator: Napisał postów [34381], status [VIP] Reputacja
    Basia za to dzieli się swoimi "walorami" w Opolu;)

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 18:42:40 [83.29.34.*] id:977955  
    farmer: Napisał postów [507], status [rozpisany/na] Reputacja
    na pewno nie opolanka nasze kobiety są piękniejsze..........

    Nick:
    Treść:
    2013-01-08 18:42:17 [178.42.116.*] id:977954  
    wujo12: Napisał postów [962], status [stały bywalec] Reputacja
    Ratusz to jedna wielka fikcja

    Nick:
    Treść: