Znajdź wiadomość

czwartek, 10 stycznia 2017

Fundacja Kwitnące Talenty przy współpracy z domEXPO uruchomiła dziś Talentownię - nietypową bawialnię, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje szeroko rozumiane zdolności.

Autor: Majlan Kliknięć: 2392 Komentarzy: 1

czwartek, 30 grudnia 2016

Piotr Koziol poinformował dziś, że chce, aby mieszkańcy mogli uczestniczyć w nadawaniu nowych nazw ulic Opola. Zaproponował zmianę nazwy ulicy Waryńskiego lub Obrońców Stalingradu na Opolskich Talentów.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 856 Komentarzy: 12

czwartek, 20 października 2016

Prezes fundacji Kwitnące Talenty Piotr Koziol twierdzi, iż wielomiliardowe nakłady finansowe na edukację młodych Polaków nie przyczyniają się do rozwoju ich pasji, talentów i umiejętności.

Autor: Majlan Kliknięć: 1546 Komentarzy: 18

czwartek, 16 października 2015

Silne i świadome organizacje pozarządowe są bardzo ważnym elementem rozwoju naszego regionu i kraju. Wypełniają miejsca, w których trudno działać samorządom, angażują ludzi i środowiska, budując tym samym aktywne społeczeństwo obywatelskie.

Autor: Greg Kliknięć: 969 Komentarzy: 1

czwartek, 16 lutego 2015

Jak powinna wyglądać dzisiejsza edukacja? Kto ma odkrywać talenty: nauczyciele czy rodzice? - Chodzi o to by ze szkoły wychodziły osoby, które znają siebie i wiedzą w jaką stronę chcą podążąć - powiedział nam Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

Autor: Maciej Nowak Kliknięć: 3547 Komentarzy: 0