Znajdź wiadomość

Fundacja Kwitnące Talenty przy współpracy z domEXPO uruchomiła dziś Talentownię - nietypową bawialnię, w której dzieci i młodzież mogą rozwijać swoje szeroko rozumiane zdolności.

Autor: Majlan Kliknięć: 2233 Komentarzy: 1

Piotr Koziol poinformował dziś, że chce, aby mieszkańcy mogli uczestniczyć w nadawaniu nowych nazw ulic Opola. Zaproponował zmianę nazwy ulicy Waryńskiego lub Obrońców Stalingradu na Opolskich Talentów.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 825 Komentarzy: 12

Prezes fundacji Kwitnące Talenty Piotr Koziol twierdzi, iż wielomiliardowe nakłady finansowe na edukację młodych Polaków nie przyczyniają się do rozwoju ich pasji, talentów i umiejętności.

Autor: Majlan Kliknięć: 1503 Komentarzy: 18

Silne i świadome organizacje pozarządowe są bardzo ważnym elementem rozwoju naszego regionu i kraju. Wypełniają miejsca, w których trudno działać samorządom, angażują ludzi i środowiska, budując tym samym aktywne społeczeństwo obywatelskie.

Autor: Greg Kliknięć: 957 Komentarzy: 1

Jak powinna wyglądać dzisiejsza edukacja? Kto ma odkrywać talenty: nauczyciele czy rodzice? - Chodzi o to by ze szkoły wychodziły osoby, które znają siebie i wiedzą w jaką stronę chcą podążąć - powiedział nam Piotr Koziol, prezes Fundacji Kwitnące Talenty.

Autor: Maciej Nowak Kliknięć: 3526 Komentarzy: 0

Chmura tagów