Znajdź wiadomość

Sobotni wieczór opolanie aktywnie spędzali na świeżym powietrzu ślizgając się na lodowisku przy ulicy Barlickiego.

Autor: Majlan Kliknięć: 1102 Komentarzy: 9

Orlik Opole po wyśmienitym i wyczerpującym meczu pokonał przeciwników z Krakowa 4:3. Znakomite widowisko na Toropolu może konkurować o miano najlepszego meczu Orlika u siebie. Dawno nie było tak emocjonującego, a zarazem wyrównanego spotkania.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 3033 Komentarzy: 3

W sobotni wieczór lodowisko Toropol opanowali kibice i sympatycy żużla. Coroczna impreza wypełniła trybuny, aż po brzegi i tym razem. Organizatorzy Gali przygotowali wiele niespodzianek, które wraz z całą oprawą i sportową rywalizacją, cieszyły opolan tego dnia.

Autor: Sportowy Krecik Kliknięć: 7547 Komentarzy: 3

Z Piotrem Kumcem - organizatorem XII Opolskiej Gali Żużla na Lodzie - rozmawialiśmy o atrakcjach jakie czekają na widzów w sobotę w hali opolskiego lodowiska Toropol, świetlnych niespodziankach i szczytnym celu na jaki zbierane będą pieniądze.

Autor: jaceksz Kliknięć: 2240 Komentarzy: 0

Od dziś opolanie korzystający ze ślizgawki na Stawku Barlickiego mogą ogrzać się w Strefie Ciepła - specjalnym namiocie ulokowanym tuż przy ślizgawce pod chmurką.

Autor: Majlan Kliknięć: 14806 Komentarzy: 12

W Opolu trwają Ogólnopolskie Zawody Rankingowe w Short-Tracku. O najlepsze czasy oraz medale walczy ponad 200 zawodników z całej Polski.

Autor: Greg Kliknięć: 1103 Komentarzy: 10

W sobotę i niedzielę szykuje się wiele atrakcji dla mieszkańców z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 5117 Komentarzy: 15

4 lutego na lodowisku Toropol zaryczą silniki. W tym roku datki, zebrane podczas imprezy zostaną przeznaczone dla opolskich hospicjów, Fundacji Piersi oraz na leczenie 7-letniej Oliwki Rzeszowskiej. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Autor: Greg Kliknięć: 7283 Komentarzy: 13

Lód, łyżwy i dobra muzyka - takie atrakcje czekały dziś na opolan, którzy wzięli udział w „Ślisko Disco” - imprezie tanecznej zorganizowanej na lodowisku pod chmurką.

Autor: Majlan Kliknięć: 1108 Komentarzy: 2

Sztuczne lodowisku na stawku przy ul. Barlickiego będzie miejscem wyjątkowej imprezy. Patronat nad nią objął portal 24opole.pl.

Autor: Greg Kliknięć: 8093 Komentarzy: 3

Od sobotniego poranka mieszkańcy Opola i okolic korzystają z tafli lodowiska powstałego na Stawie Zamkowym. Jest to jedna z zimowych atrakcji przygotowanych przez Urząd Miasta Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 2613 Komentarzy: 76

Trzy dni wcześniej niż początkowo planowano ruszy lodowisko na stawku przy ul. Barlickiego. Będzie ono służyć opolanom już od jutrzejszego poranka.

Autor: Majlan Kliknięć: 3408 Komentarzy: 26

Choć temperatura nie przypomina o zbliżającej się zimie, to już dziś ruszyły prace przy budowie lodowiska na Stawie Zamkowym.

Autor: Greg Kliknięć: 11187 Komentarzy: 19

Studenci zachęcają do wyjścia z domu i wzięcia udział w jednej z ponad 20 aktywności, przygotowanych w wielu miejscach Opola. - Mamy bardzo bogaty wachlarz aktywności: zarówno dla najmłodszych, osób niepełnosprawnych, jak i skierowane bardziej dla pań lub panów - mówią organizatorzy.

Autor: Greg Kliknięć: 4487 Komentarzy: 8

Upiorne stroje, makijaże i demoniczne dodatki towarzyszyły gościom dzisiejszych ślizgawek, zorganizowanych z okazji Halloween na lodowisku Toropol.

Autor: Greg Kliknięć: 5569 Komentarzy: 33

Urząd Miasta Opola chce w tym roku zorganizować lodowisko "pod chmurką" na Stawku Barlickiego. Przypomnijmy, poprzedniej zimy opolanie ślizgali się pod ratuszem.

Autor: Majlan Kliknięć: 7615 Komentarzy: 38

Dziś na taflę lodowiska Toropol wjechała pierwsza grupa amatorów jazdy na łyżwach. Pierwszą ślizgawką o godzinie 16:00 opolanie rozpoczęli sezon. Kolejne ślizgawki jutro, w przyszły weekend i za dwa tygodnie.

Autor: Mery Kliknięć: 1883 Komentarzy: 2

Z lodowiska Toropol zniknął lód, ponieważ na obiekcie trwa przerwa techniczna. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji wyłożył na hali matę do jazdy na rolkach.

Autor: Mery Kliknięć: 9996 Komentarzy: 6

Takich zawodów jeszcze w Polsce nie było. Opolanie są pionierami, jeśli chodzi o ice cross - dyscyplinę, która testuje umiejętności jazdy hokejowej w dość niecodzienny sposób.

Autor: Greg Kliknięć: 1933 Komentarzy: 0

W niedzielę na opolskim lodowisku Toropol po raz pierwszy w Polsce odbędą się zawody w ice cross. Przypomnijmy, jest to dyscyplina polegająca na szybkiej jeździe na łyżwach po tafli lodu, na której umieszczono przeszkody. Organizatorzy na widownię zapraszają całe rodziny, wstęp na wydarzenie jest całkowicie bezpłatny.

Autor: Majlan Kliknięć: 4278 Komentarzy: 4

Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego przekazał dziś prezesowi klubu Orlik Opole czek na 140 tys. złotych. Jest to dotacja dla klubu przyznana z budżetu województwa w ramach otwartego konkursu ofert.

Autor: Majlan Kliknięć: 989 Komentarzy: 23

To byłby pierwszy taki przypadek w Polsce. Zawody w ice cross, czyli szybkiej jeździe na łyżwach z przeszkodami mogą uczynić z lodowiska Toropol w Opolu miejsce historyczne.

Autor: Mery Kliknięć: 2670 Komentarzy: 12

75 sportowców otrzymało stypendia miasta Opola. Po raz pierwszy w historii stypendia otrzymali także seniorzy.

Autor: Greg Kliknięć: 2679 Komentarzy: 26

To już 11. akcja, organizowana przez Związek Młodzieży Mniejszości Niemieckiej dla dzieci z domów dziecka oraz na rehabilitację 9-letniego Jerzego.

Autor: Greg Kliknięć: 3143 Komentarzy: 13

Chmura tagów