Znajdź wiadomość

Pieniądze za ścięcie czy pielęgnację włosów zamiast do kasy salonu fryzjerskiego wrzucimy do orkiestrowej puszki - tak będzie w najbliższą niedzielę w dwóch salonach fryzjerskich w Opolu.

Autor: Greg Kliknięć: 9892 Komentarzy: 7

Męski Dzień – pod takim szyldem Solaris Center świętuje Dzień Chłopaka. 30 września każdy mężczyzna, który odwiedzi Galerię, skorzystać może z bezpłatnych usług profesjonalnego fryzjera i barbera. W zakupach pomogą panom natomiast wykwalifikowani doradcy stylu.

Autor: Dagmara Kliknięć: 2530 Komentarzy: 0

30 pań z Opola wzięło wczoraj udział w spotkaniu promującym ogólnoświatową akcję „Dress for Success”, wspierającą kobiety mające problemy ze znalezieniem pracy.

Autor: Majlan Kliknięć: 5088 Komentarzy: 35

- To niesamowite, że można usiąść na fryzjerskim fotelu, stać się piękniejszą albo piękniejszym, a jednocześnie wspomóc Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! - mówi Jurek Owsiak, zachęcając do wizyty 10 stycznia w dwóch salonach w Opolu.

Autor: Greg Kliknięć: 5414 Komentarzy: 54

Oferty pracy dla zarówno dla specjalistów jak i osób bez doświadczenia zawodowego, dla studentów i osób bezrobotnych, a także warsztaty i spotkania z ciekawymi ludźmi - to wszystko już w czwartek i piątek na targach pracy Opolski Przystanek Kariera, które odbędą się w opolskim rynku.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 1682 Komentarzy: 5

Właścicielki salonu fryzjerskiego "Aga" razem ze swoimi fryzjerkami i uczennicami wzięły udział w programie "Ostre cięcie". Jak przebiegała rewolucja i praca ze stylistami - będzie można zobaczyć już dziś o godzinie 22.

Autor: Małgorzata Lis-Skupińska Kliknięć: 19834 Komentarzy: 48

Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców w Opolu zrzesza obecnie ponad 350 zakładów. Wśród nich wiele to tak zwane „wymierające profesje”. Tym radośniej święto patrona wszystkich rzemieślników – św. Józefa – obchodzili dziś introligatorzy czy kowale.

Autor: Mat Kliknięć: 2370 Komentarzy: 41

Choć wiele z zawodów, które wykonywali przed laty już dawno w Opolu zaniknęło, to organizacja w której byli zrzeszeni o nich nie zapomina. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców w Opolu cyklicznie od ponad 20 lat organizuje spotkanie opłatkowe dla kowali, rzeźników czy piekarzy, którzy przed laty prowadzili swoje zakłady w stolicy województwa.

Autor: Mat Kliknięć: 2201 Komentarzy: 52

Fryzjerzy, styliści, kosmetyczki i pracownicy sklepów odzieżowych na brak klientów nie mogą narzekać. Na 31 grudnia w większości punktów ciężko znaleźć wolny termin. Sprawdziliśmy, jakie trendy będą królować na sylwestrowych balach w tym roku.

Autor: Greg Kliknięć: 13354 Komentarzy: 263

Chmura tagów