Znajdź wiadomość

Thursday, 11 stycznia 2017

Piłka do siatkówki, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej, miniatura pociągu Impuls, obiad z wicemarszałkiem i wiele innych prezentów odebrali wolontariusze opolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z pomocą ruszyli przedstawiciele Zarządu Województwa Opolskiego.

Autor: Arleta_K Kliknięć: 3848 Komentarzy: 10

Thursday, 27 września 2016

Sejmik Województwa Opolskiego zaapelował dziś do premier Beaty Szydło oraz Narodowego Funduszu Zdrowia o zwiększenie puli pieniędzy przeznaczanej na leczenie mieszkańców naszego województwa.

Autor: Majlan Kliknięć: 686 Komentarzy: 3

Thursday, 27 września 2013

W wielu krajach na zachodzie Europy w urzędach czy innych instytucjach użyteczności publicznej zdecydowana większość pracowników jest przeszkolona na wypadek konieczności udzielania pierwszej pomocy. Resuscytacja czy masaż serca w Polsce dla wielu urzędników to wciąż czarna magia. Standardy w naszym regionie postanowiło poprawić Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego, które ruszyło ze specjalnym cyklem szkoleń.

Autor: Mat Kliknięć: 3212 Komentarzy: 66

Thursday, 19 marca 2013

Mieli sprawdzić jak prawdziwymi pacjentami zajmuje się szpitalny personel i czy wykazuje przy tym należytą ilość empatii. Na początku marca zapowiadano pojawienie się na izbach przyjęć 5 opolskich szpitali utrzymywanych przez urząd marszałkowski kontrolerów zewnętrznej firmy. Odpowiednia umowa w tej sprawia nadal nie została jednak podpisana. Marszałkostwo zapewnia, że stanie się tak lada dzień.

Autor: Mat Kliknięć: 9855 Komentarzy: 72