www.24opole.pl Strona główna Dodaj 24opole.pl do zakładek Ustaw 24opole.pl jako stronę startową Wiadomości Rozrywka w Opolu i okolicach Darmowa Poczta email Baza Firm Darmowe Ogłoszenia Opole i opolskie Informacje Opole Mapa Strony
 
 
Załóż konto

11

Sty

2017

Wyjątkowe gadżety na WOŚP od Zarządu Województwa Opolskiego

Wyjątkowe gadżety na WOŚP od Zarządu Województwa Opolskiego
Piłka do siatkówki, zaproszenia na wyjątkowe wydarzenia, koszulka reprezentacji Polski w piłce nożnej, miniatura pociągu Impuls, obiad z wicemarszałkiem i wiele innych prezentów odebrali wolontariusze opolskiego sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Z pomocą ruszyli przedstawiciele Zarządu Województwa Opolskiego.
Autor: Arleta_K Kliknięć: 3739 Komentarzy: 10 Czytaj całość >>

27

Wrz

2016

Radni sejmiku apelują do NFZ i rządu o zwiększenie kontraktów

Radni sejmiku apelują do NFZ i rządu o zwiększenie kontraktów
Sejmik Województwa Opolskiego zaapelował dziś do premier Beaty Szydło oraz Narodowego Funduszu Zdrowia o zwiększenie puli pieniędzy przeznaczanej na leczenie mieszkańców naszego województwa.
Autor: Majlan Kliknięć: 625 Komentarzy: 3 Czytaj całość >>

27

Wrz

2013

Urzędnicy uczyli się udzielać pierwszej pomocy

Urzędnicy uczyli się udzielać pierwszej pomocy
W wielu krajach na zachodzie Europy w urzędach czy innych instytucjach użyteczności publicznej zdecydowana większość pracowników jest przeszkolona na wypadek konieczności udzielania pierwszej pomocy. Resuscytacja czy masaż serca w Polsce dla wielu urzędników to wciąż czarna magia. Standardy w naszym regionie postanowiło poprawić Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego, które ruszyło ze specjalnym cyklem szkoleń.
Autor: Mat Kliknięć: 3187 Komentarzy: 66 Czytaj całość >>

19

Mar

2013

"Tajemniczy" pacjenci w opolskich szpitalach - kontrola się opóźnia

Mieli sprawdzić jak prawdziwymi pacjentami zajmuje się szpitalny personel i czy wykazuje przy tym należytą ilość empatii. Na początku marca zapowiadano pojawienie się na izbach przyjęć 5 opolskich szpitali utrzymywanych przez urząd marszałkowski kontrolerów zewnętrznej firmy. Odpowiednia umowa w tej sprawia nadal nie została jednak podpisana. Marszałkostwo zapewnia, że stanie się tak lada dzień.
Autor: Mat Kliknięć: 9838 Komentarzy: 72 Czytaj całość >>