Znajdź wiadomość

W przyszłym roku szkolnym w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr III z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Marii Skłodowskiej-Curie w Opolu powstanie klasa o profilu medycznym. Ma ona przygotowywać młodzież do podjęcia studiów na Wydziale Lekarskim Uniwersytetu Opolskiego, którego pierwsi studenci rozpoczną naukę już w październiku.

Autor: Majlan Kliknięć: 1268 Komentarzy: 11

Miesięcznik "Perspektywy" ogłosił coroczny ranking polskich szkół. W czołówce nie zabrakło placówek z Opola.

Autor: Majlan Kliknięć: 2817 Komentarzy: 1

Setki tysięcy uczniów rozpoczęły dziś wakacje - wśród nich także młodzież z Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr VI w Opolu. W czasie roku szkolnego niejednokrotnie poświęcali oni czas na naukę i rozwijanie swoich pasji. Dziś mogą udać się na upragniony wypoczynek.

Autor: Majlan Kliknięć: 2726 Komentarzy: 27

W najbliższą środę (27.05) o 16.00 w hali sportowej PLO VI w Opolu odbędzie się test sprawnościowy dla kandydatów do klasy lekkoatletycznej Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Nr VI w Opolu.

Autor: ART_SPONSOR Kliknięć: 1661 Komentarzy: 0

Drużyna ZWMiTAKA zwyciężyła cykl rozgrywek Opolskiej Ligi Koszykówki Amatorów OLKA. W rywalizacji brało udział 10 drużyn.

Autor: Greg Kliknięć: 3142 Komentarzy: 8

Po wielu latach wysokich ocen w zestawieniu szkół średnich na Opolszczyźnie, spadki zaliczyły III i II LO w Opolu. Najlepszą placówką ponadgimnazjalną w naszym regionie twórcy 14 - tego z kolei plebiscytu z „Rzeczpospolitej” i „Perspektyw” wybrali Diecezjalne Liceum Humanistyczne z Nysy. Wśród opolskich techników najlepsze są te ze stolicy regionu.

Autor: Mat Kliknięć: 4206 Komentarzy: 7

Chmura tagów